mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Hair Story

Moja osobná skúsenosť s clip-in alebo Ako dokáže balíček príčeskov zmeniť váš výzor o 100%!

Obrázok

Moja osobná skúsenosť s clip-in alebo Ako dokáže balíček príčeskov zmeniť váš výzor o 100%!

Pokiaľ ste stále na pochybách, či investovať do clip-in vláskov, možno vám pomôže moja osobná skúsenosť. Clip-in príčesky mám už pár mesiacov a ako dlhodobá používateľka, by som sa chcela s vami podeliť o môj príbeh :)

Premena, ktorá stoji za to?

Obrázok

Chcem byť krásna, príťažlivá a sebavedomá.

Premena, ktorá stoji za to? Je veľa možností ako byť krásna. Samozrejme nič nie je zadarmo a do všetkého treba investovať svoj čas a peniaze. Doba je rýchla a okolie nás núti byť prínosom a taktiež my ženy chceme vyzerať dobre za akýchkoľvek okolností, cítiť sa sebavedomo a byť hlavne so sebou spokojné.

Prečo muži milujú na ženách dlhé vlasy?

Obrázok

Prečo muži milujú na ženách dlhé vlasy?

Muži naozaj zbožňujú dlhovlásky! Skúste sa opýtať hocijakého vášho priateľa opačného pohlavia, väčšina vám povie, že jednoznačne vyhrávajú dlhé! Prečo je to tak?

Ako mi môžu Clip-in vlasy zmeniť deň?

Obrázok

Ako mi môžu Clip-in vlasy zmeniť deň?

Je skoro ráno, vstávam 6:30 a predo mnou celý deň. Idem za tmy do kúpeľne, všade ticho a hlavou mi bežia myšlienky, čo ma dnes všetko čaká.

Vlasové trendy na rok 2017: Nebojte sa experimentovať!

Obrázok

Vlasové trendy na rok 2017: Nebojte sa experimentovať! 

Legenda hovorí, že kedysi existovala žena, ktorá bola so sebou spokojná, ale nikto ju doposiaľ nikdy nevidel. Tento príbeh však musí byť jednoznačne fikcia, pretože každá z nás pozná ten pocit (všíma si to už aj veľká časť mužského pokolenia) večnej nespokojnosti a chuť neustále niečo vylepšovať.

Clip in vlasy v každom veku.

Obrázok

Clip in vlasy v každom veku.

Po krásnych vlasoch túži snáď každá žena, bez ohľadu na vek. 

Doručíme ÚSMEV :)

Obrázok

Doručíme Úsmev :) 

Chceš sa usmievať a byť šťastná so zmenou ktorú urobíš? :) Nedáme ti inú šancu!  Prečítaj si jednotlivé kroky k tvojmu ÚSMEVU :)

Ako si vybrať správne Clip-in vlasy?

Obrázok

Ako si vybrať správne Clip-in vlasy?

Ak sa rozhodnete vyskúšať Clip-in vlasy na kompletné predĺženie alebo zahustenie vlasov a neviete si vybrať, čítajte pozorne... Samotný výber tej správnej sady, dĺžky a odtieňa vám zaručí, že s nákupom a svojej premeny budete naozaj spokojná.

Clip-in vlasy lacno?

Obrázok

Clip-in vlasy lacno?

Ak už máte skúsenosti s Clip-in vláskami alebo len uvažujete, či Clip-in vlasy kúpiť, tak prosím venujte chvíľku vášho času a možno nájdete odpovede práve tu.

19 HAIR STORY - Hela: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Hela:

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?
Rozhodla som sa napísať HAIR STORY o mojich príčeskoch, ktoré zohrali veľkú úlohu na moje svadbe.

Ako každé dievča sa teší na svoju svadbu, a sníva ju mať čo najkrajšiu, aby vyzerala ako rozprávka. Môj deň D (moja svadba) sa blížila a nevedela som sa dočkať. Asi dva týždne pred svadbou som si objednala Clip in od jednej nemenovanej firmy cez internet. Nemala som o tej firme nič zistené a sama do na to doplatila.

Príčesky prišli ledva ledva dva dni pred svadbou, a aby to nebolo málo poslali mi úplne iný odtieň aký som si objednala. Tak toto ma dostalo. Chcela som ich okamžite vymeniť, ale už by mi nestihli prísť nové. Moje vlasy sú riedke, a preto som sa rozhodla použiť clip in aby môj účes vyzeral čo najlepšie a aby som bola krásna nevesta, ale všetky moje predstavy o peknom účese sa pominuli keď som videla čo mi poslali ...

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami