mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

05 HAIR STORY - Viki: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY - Viki:

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

"Dobrý deň, chcela by som sa s Vami podeliť o moju "clip in story" :-). Dosť dlho som zvažovala, či si vlásky kúpim. Bolo to pre mňa finančne náročnejšie. Ale vlásky mi vždy pomaly rástli a ja som vždy túžila po dlhších vlasoch. Stále som pokukovala po dievčatách, ktoré mali nádherné dlhé vlasy. Určite u väčšiny, boli za tým clip in :-). Tak som sa nakoniec odhodlala.

Kúpila som si štandardnú hustotu s dlžkou 50 cm a otieň bol 613. Dopadlo to tak, že som sa nemohla odtrhnúť od zrkadla. Stále som sa obzerala a obzerala a konečne som mala vlasy také ake som vždy chcela :). Môžem si vytvárať rôzne účesy, mne sa najviac páči cop. Je úžasné, keď stačí len chvíla a vlasy sú krásne dlhé.

Chcela by som odkázať všetkým ženám a dievčatám, ktoré zvažujú túto možnosť predlžovania vlasov. Neváhajte, naozaj nebudete lutovať. Moje vlásky sú sice už opotrebované, ale určite si plánujem kúpiť ďalšie a rozhodne u Vás :-)"

Viki, Nové Zámky

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami