mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Vlasová kozmetika ALTERNA, iba jedno slovo

Obrázok

Alterna je taká celebrita vo vlasových výrobkoch, ktorú podľa mňa vidíte na veľmi málo blogoch, čo dávam za vinu jej cene a veľmi ale veľmi slabému marketingu. Ja si všímam Alternu najmä na zahraničných stránkach či blogoch, kde sa naopak teší veľkej popularite. Veľmi často ju spomína v médiách Jennifer Aniston, ktorá neraz povedala, že nakoľko si často žehlí vlasy zdravé a lesklé ich má vďaka Alterne - no a uznajte, aby vás potom nelákala!

Alterna má dve rady jedna je Caviar a druhá, z ktorej výrobok mám doma ja je Bamboo. Bambusová rada obsahuje výťažky z bambusu, ktorý je bohatý na rôžne vitamíny a hlavne vlasy vyživuje a hydratuje bez zaťaženia. Výrobky z Bamboo radu poskytujú ochranu pred UV žiarením, tepelným poškodením a chránia farbu vlasov.

Obrázok

Keď som rozmýšľala, ktorý výrobok vyskúšam v podstate nebolo o čom a išla som do J. Anistom výrobku Bamboo Smooth Anti Breakage Spray. Sprej chráni a posilňuje vlasy pri tepelnom stylingu až do teploty 220 stupňov. Samozrejme, nie je to len ochrana, ktorú vlasom dodáva! Okrem toho:

  • znižuje lámavosť vlasov
  • hydratuje ich
  • uzamyká do vlasov vlahu, čím eliminuje ich lámavosť
  • a čo je na ňom hádam najlepšie je, že vlasy nezlepuje a nemastí


To, že sú vlasy chránené a menej poškodené (či vôbec?) vám sľubuje aj sprej za 4€, ale to, že 99,9% tých sprejov vám vlasy tak dolepí a zmastí, že si ich môžete umývať každý deň je druhá vec.  Aterna vám ich ani nezlepí a ani nezmastí a navyše vám zmenší výčitky pri častom používaní tepla. Ja sprej používam na vlhké vlasy pred ich fúkaním, na suché pred žehlením či kulmovaním (následne pri žehlení a kulmovaní ešte použijem CHI sprej, aby mi účes vydržal fakt dlho).

Sprej nemá v podstate nijakú vôňu, ani farbu, len ho nastriekate a vlasy rozčešete. Rozdiel pocítite hneď - vlasy sú lesklejšie a hebkejšie už keď sú mokré. http://www.nanicvlasy.sk/obchod/vlasova-kozmetika/styling/alterna-bamboo-smooth-anti-breakage-spray-125ml.html

Obrázok

Obrázok

Za mňa jednoznačne top ochranný výrobok a som rada, že som konečne objavila kúzlo Alterny. Sprej zoženiete na http://www.nanicvlasy.sk/ za cenu 20 €. A čo vy? Počuli ste už o Alterne? Máte z nej niečo? Láka vás nejaký drahý výrobok na vlasy?

Recenziu napísala: Bianca Principesssa http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/02/iba-jedno-slovo-alterna.html

Obrázok

Komentáre

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Viac informácií o možnostiach formátovania

CAPTCHA
Ochrana proti nežiadúcim SPAMOM
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami