mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Na svadbu jedine s dlhými vlasmi.

Obrázok

Tieto svadobné účesy vám vyrazia dych!

Svadba je najšťastnejším dňom zamilovaných párov, ktorý sa rozhodli spečatiť svoju lásku a verejne tak ukázať každému, že sa milujú. Tento deň patrí iba im dvom. Dobre, povedzme si úprimne...
Obrázok

My ženy však vieme, že tento deň bude hlavne O NÁS! O neveste v rozprávkových šatách, s dokonalým make-upom a nádherným účesom. Samozrejme, ženích je takisto dôležitý, no všetky oči patria neveste. Chcete byť tou najkrajšou? 

Vlasy sú základný pilier dokonalého svadobného looku. Svadba je ideálna príležitosť na kúpu clip-in vlasov, pretože nič nevyzerá krajšie, ako honosný účes z dlhých vlasov, ktoré podčiarkujú vašu krásu. Vaše vlásky budú žiariť ako nikdy- dokonalé, dlhé a dychvyrážajúce. Aj k tomu vám pomôžu clip-in vlasy. Kráľovná svadobného dňa si zaslúži korunu, v podobe dokonalého účesu. Neváhajte preto ani minútku!

Pokiaľ ste sa už rozhodli pre kúpu clip-in vlasov (a áno, rozhodli ste sa jednoznačne správne) a neviete akým spôsobom vaše vlasy upraviť, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi svadobnými účesmi z dlhých vlasov. Krása, jedinečnosť a dlhé vlasy... to sú trendy tohtoročnej svadobné sezóny!

Ak potrebujete poradiť pri výbere správnej Clip-in sady, odtieňa a dĺžky obráťte sa na nás :) Záleží nám, aby Váš deň D bol pre Vás nezabudnuteľný aj vďaka krásnemu účesu.
Potrebujete poradiť pri výbere?

Ak ste sa rozhodli pre clip-in vlasy, nenechávajte objednávku na poslednú chvíľu. Objednajte si v predstihu :) 

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami