mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Vlasy v štýle boho chic

Obrázok

Vlasy v štýle boho chic

Boho chic. Čo to vlastne je? Boho štýl, alebo aj bohémsky štýl je móda, ktorá sa dostala aj k nám a má veľký úspech. Tento štýl sa uplatnil ako v oblečení, tak aj v oblasti interiérového dizajnu. V obliekaní znamená boho štýl voľné, pohodlné oblečenie (tuniky, halenky, maxi šaty) a nie je obmedzovaný farbami. Môžete si zvoliť prírodné farby, ale aj pestré odtiene odevov. V hlavnej úlohe sú... 

...kvetinové a etnické vzory a krajka. Tento štýl je veľmi podobný shabby chic štýlu. Ale zatiaľ čo shabby chic je skôr pre jemné, romantické ženy, tak boho chic je viac spätý s prírodou. Oba štýly spájajú hlavne kvety vo vlasoch.

Obrázok

A my sa dnes budeme venovať vlasom samozrejme :-) Čo sa účesov týka, tak pri tomto štýle sú v kurze vlny - vyfúkané akoby od vetra, zapletané copy a pramienky spustené voľne popri tvári. Jenoduchosť je v tomto prípade must-have. Žiadne uhladené a zložité účesy. Vlasy doplňte čelenkou z kvetov, pierkami, korálkami, retiazkami. Páčia sa vám šatky? My hovoríme ÁNO! 

Obrázok

Obrázok

Najjednoduchší účes sú samozrejme vlny vo vlasoch. Tento účes obzvláštnite čelenkou z kvietkov, retiazkovou čelenkou, alebo pierkami, ktoré pôjdu od spodku hlavy. Taktiež sa môžete pohrať s účesom a zo zapletaných vrkočov vytvoriť na temene hlavy drdol, popripínať pinetkami tak, aby neboli viditeľné a obmotať ešte cely drdol látkovou čelenkou, hrubšou gumičkou. Popustite uzdu fantázii. K tomuto účesu zvoľte jemnú halenku a k rozpusteným vláskom zas maxi šaty. 

Buďte iná. Staňte sa bohémkou!

Obrázok

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami