mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Ľudské vlasy bez sponiek, odtieň #18, 60cm


Novinka
Naša cena: 96 €
Poštovné ZADARMO + krásny DARČEK ak nakúpite spolu aspoň za 89,90€.

Základné informácie

Ľudské vlasy bez sponiek, zo 100% ľudských vlasov REMY. Táto sada bez dopredu našitých klipov (pukačiek), môže naplniť vaše sny o dlhých a hustých vlasoch. Ich dlhoročná kvalita a spracovanie  nás utvrdili v tom, že spracovateľ  týchto vlasov to s kvalitou myslí vážne. Na trhu sa pohybujú desiatky variant Vlasov a väčšina z nich prešlo našimi rukami. S plnou vážnosťou vám môžeme povedať, že kvalitnejšie Vlasy za podobnú cenu budete hľadať márne.

Prémiová AAA kvalita ľudských vlasov bez sponiek spracovaná tými najšetrnejšími metódami na svete. Pôvod vlasov: Stredná a Južná Amerika, Ázijský kontinent, Východné Rusko, čiastočne India. Vlasy sú zozbierané a následne šetrným spôsobom spracované tak, aby štruktúrou a vzorkovníkom odtieňov vyhovovali naším stredoeurópskym vlasom. Vlasy sú šité tak, aby každý jeden vlas bol uložený v jednom smere. Pojem REMY.

Ľudské vlasy bez sponiek sú prvotriednej AAA kvality a na dotyk sú veľmi jemné. Po aplikácii pôsobia absolútne prirodzene. Moderným a šetrným spracovaním vlasov sa podarilo udržať ich vynikajúcu kvalitu. Životnosť týchto vlasov je až 6-12 mesiacov v TOP forme pri dennom nosení. Úžasný výsledok za tak fantastickú cenu!

Ľudské vlasy bez sponiek nie sú výnimočné len kvalitou vlasu, ale aj svojím spracovaním a šitím. Za niekoľko rokov pozorovania reakcií zákazníkov sa proces šitia a viazania vlasov výrazne zdokonalil. Vypadávanie vlasov je minimálne. Rokmi predaja a spätnej väzby od vás sme odstraňovali nedostatky, aby ich nosenie bolo pre vás čo najpohodlnejšie.

Originál európske, alebo panenské (nespracované) vlasy? Ak ste sa stretli s predajcom, ktorý vám sľubuje Clip-in Vlasy európske, resp. panenské (nespracované) za podobné ceny, môžete si byť istá, že na 99,9% klame. Za takéto vlasy zaplatíte minimálne 4 krát vyššiu cenu ako u nás. Nenechajte sa podviesť.

Považujeme sa za jedných z mála odborníkov na ľudské vlasy v SR. S čistým svedomím môžeme povedať, že v pomere CENA a KVALITA sú naše vlasy tou najsprávnejšou voľbou pre vás, minimálne v Európe. Nezavádzame, sme k vám féroví.

Pás zo 100% ľudských vlasov REMY:

 • Dĺžka - 60 cm
 • Počet pásov (trsov) - 1
 • Šírka pásov (trsov) spolu - 120cm
 • V hustote - 110g
 • Z kvalitných spracovaných ľudských vlasov AAA REMY (jemné, identické s európskym vlasom)
 • Pás (trs ľudských vlasov) pripravený na clip-in metódu predlžovania vlasov. Neodporúčame však na TRVALÉ PREDLŽOVANIE VLASOV!
 • Životnosť 6 až 12 mesiacov pri dennom nosení.

Starostlivosť

 1. Príčesky pred a po každom použití jemne prečešme riedkym hrebeňom. Môžeme jemne vtrieť do vlasov olejček, resp. zľahka nastriekať bezoplachový kondicionér.
 2. Skladujeme ich v suchu. Odložme ich napr. do uzatvárateľnej krabice, kde budú v bezpečí.
 3. Príčesky odkladajme na noc z hlavy dole. Okrem toho, že im predlžíme životnosť, je to aj podstatne pohodlnejšie pre náš spánok. Nie je to nevyhnutnosť, no skracujeme ľudským vlasom životnosť.
 4. Príčesky nepotrebujeme umývať často. Odporúča sa 1-2x do mesiaca. Častým umývaním vysušujeme vlas a skracujeme jeho životnosť.
 5. Po každom umytí nanesme na vlasy balzam, resp. masku. Zjemní a hydratuje to vlásky. Hydratovať mŕtvy vlas je veľmi dôležité)
 6. Sušíme ich položené na suchom uteráku, alebo voľne zavesené na bezpečnom mieste. Nevystavujte ich priamemu slnku, ohňu. Nesušte ich fénom. Fén vysušuje.
 7. Na končeky vlasov nanášame preventívne oleje alebo bezoplachové masky. Trením o textil sa časom môžu lámať. Hlavne pri dlhších vlasoch. Ak sa začnú končeky štiepiť, smelo ich podstrihnite.
 8. Pred žehlením, resp. kulmovaním použijeme ochranný tepelný sprej. Neprežeňme to. Niektoré spreje dokážu poriadne lepiť.
 9. Pri farbení vlásky rozložíme a postupne nanášame farbu. Odporúča sa maximálne 30 minút. Farbíme vždy zo svetlejšej na tmavšiu. Nie naopak. Žiadny peroxid alebo trvalá. Viac v článku Farbili sme Clip-in Vlasy (otvorí sa v novom okne).
 10. Viac informácií nájdete na Starostlivosť o Clip-in a iné príčesky (otvorí sa v novom okne).

Doprava

ZÁSIELKU VÁM ODOVZDÁ

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom. Ak vás poštár nezastihne na adrese doručenia, v označenej schránke vám nechá žltý lístok. V najbližšej pobočke Slovenskej pošty si balík so žltým lístkom môžete prevziať. Nezabudnite mať označenu schránku.
 • DHL kuriér. V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.

ČAS DODANIA VAŠEJ ZÁSIELKY

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

CENA POŠTOVNÉHO

Slovenská Pošta 1. Trieda:

 • 2,95€ (za nákup nad 89,90€ poštovné ZDARMA). Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 4,90€ (nie je možné poslať dobierkou)
 • Do ďalších štátov EU = 5,90€ (nie je možné poslať dobierkou)

 DHL kuriér:

 • 3,45€. Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 5,50€. Dobierka + 1,50€
 • Do ďalších štátov EU = 10,50€ (nie je možné poslať dobierkou)

Garancie

Naším jediným cieľom je, aby ste boli s nákupom spokojný. My vás chceme vidieť usmievať sa! Preto aj náš vzťah s vami bude nadštandardný. A aby sme len nepísali prázdne slová ...

VÝMENA, VRÁTENIE. Zákon nám udáva 7 dní na to, aby sme vám tovar bezdôvodne vymenili, resp. vrátili peniaze. Často krát sa stáva, že do 7 dní náš zákazník nestihne zistiť správnosť svojej kúpi. Preto sme túto lehotu predĺžili rovno na 60 dní od doručenia balíka k vám. A bez obáv, pri výmene, resp. vrátení tovaru sa netvárime ako kyslé uhorky ;).

REKLAMÁCIA. Ak potrebujete tovar reklamovať, pretože ste zistili výrobnú vadu, máte na to 24 mesiacov. Do niekoľkých dní tovar preveríme a ak je reklamácia opodstatnená, okamžite umožníme výmenu, resp. vrátime peniaze. Za niekoľko rokov našej činnosti sa ešte nestalo, aby sme nášmu zákazníkovi ukrivdili!

RIEŠENIE PROBLÉMU. My s našimi zákazníkmi komunikujeme. A to nie len PRED objednaním, ale hlavne PO. Zaujíma nás, či ste spokojná, šťastná s naším tovarom. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás a okamžite vám pomôžeme. Pracujeme na našom vzťahu so zákazníkmi. Preto môžeme hrdo prehlásiť, že naše zákazníčky majú ten najlepší servis!

NAŠA CENA. Ceny za ktoré práve nakupujete sú v porovnaní s kvalitou Číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskú databázu zákazníkov v SR, nám umožňuje nakupovať priamo od výrobcov, resp. priamych distribútorov za nízke ceny. Ďalšie naše akcie, poštovné zdarma, darčeky sú už len ďalšími bonusmi pre vás, aby ste dostali maximálny komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Ďakujeme vám za dôveru. S priateľským pozdravom NaničVlasy.sk

Obrázok

ObrázokOsobný poradca

„Ak máš svoje vlásky redšie, alebo priemernej, klasickej hustoty tento set je ideálny pre Teba! Štandardný set je povestný svojou optimálnou hustotou a skvelou kvalitou! Ak nemáš skutočne husté vlasy a potrebuješ si ich predĺžiť resp., zahustiť, zvoľ tento set. Je to efektná a dostupná voľba - finančne nenáročná. Clip-in Štandard, rokmi osvedčená kvalita, za vynikajúcu cenu. Doporučujem!"

Napíšte Vašu otázku

CAPTCHA
Ochrana proti nežiadúcim SPAMOM
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Skúsenosti zákazníčok

Vyjadrite sa aj vy. Ohodnoťte alebo napíšte hodnotenie k tomuto produktu.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami