mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Stredne hnedá


Novinka
Naša cena: 2.33 €
Poštovné ZADARMO + krásny DARČEK ak nakúpite spolu aspoň za 89,90€.

Základné informácie

100% Ruské  vlasy

Tieto vlasy sú vybielené a následne tónované veľmi šetrnou technológiou. Neodporúčame ďalšie farbenie. Uzlenie alebo zamotávanie týchto vlasov je vylúčené!

Pôvod ruských panenských vlasov je Moldavsko, Uzbekistan, Kaukaz.

Konkrétne tento odtieň bol dosiahnutý farbením. Ide o veľmi šetrnú metódu, ktorá len minimálne ovplyvní kvalitu vlasu. Čo je veľmi dôležité pri bezproblémovom nosení vlasov.

Ruské panenské vlasy v prírodných odtieňoch (alebo odfarbené na požadované odtiene) sú fantastickou voľbou pre európske ženy vzhľadom k cene a kvalite.

Čo je studená euroloková metóda?

Je to napojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou euroloku, ktorý je z ľahkého kovu, 6mm dlhý a na jednom konci "lievikovo" rozšírený. Práve toto rozšírené ukončenie zabraňuje zrezaniu vašich vlasov.

Na túto metódu sú vhodné iba kliešte na to určené, pretože zatvorenie euroloku musí pozostávať z dvoch rôznych stlačení. 1. fáza stlačenia je v strede a druhá (záverečná), zatvorenie na knižku.

Táto metóda má niekoľko výhod. Keratínové I-čko (ukončenie) je presne také dlhé ako eurolok - 6mm, čo znamená, že po zatvorení euroloku ja skryté.

Keďže nie je vystavené vonkajšiemu prostrediu, neplatia tu upozornenia, ktoré sú potrebné dodržiavať pri tepelnej/studenej keratínovej metóde predlžovania vlasov. Pramienky sa po napojení z vašich vlasov nezošmyknú. Ďalšou výhodou je veľmi nenápadný spoj.

100% Ruské panenské vlasy

 • Dĺžka – od 40cm do 70cm
 • Uvedená cena je za 1 vlasový prameň
 • Váha jedného prameňa: 30-40cm (0,6g), 40-50cm (0,7g), 50-55cm (0,8g), 55-60cm (0,9g), 60-65cm (1g). 65-70cm (1,1g), 70-80cm (1,2g).
 • Poznámka: vlasy sú napramienkované tak, aby ich hustota bola ideálna a aplikácia s jednou z metód predĺženia bola pohodlná a bezpečná
 • Metóda spracovania - Studená euroloková metóda
 • Zo 100% ľudských vlasov, farbené, bez silikónu.
 • Životnosť 1 rok a viac pri dennom nosení.
 • Krajina pôvodu: Moldavsko a Kaukaz

Starostlivosť

 1. 100% panenské ľudské vlasy, ktoré máte napojené, umývajte v predklone a jemnými pohybmi zbavujte vlasy nečistôt vlažnou vodou.
 2. Nepotrebujete používať špeciálnu kozmetiku, ktorá je na to určená. Odporúčame však používať kvalitnejšiu kozmetiku z našej ponuky. 
 3. Pri nanášaní masky alebo kondicionéra, pokúste sa vyhnúť spojom.
 4. Vlasy nenechávajte dlho mastné, odporúčame umývať 2 krát do týždňa.
 5. Vlasy môžete nechať prirodzene uschnúť, alebo použiť fén pre rýchlejšie vysušenie. Rovnako nepoužívajte veľmi horúci vzduch v mieste spojov, aby nedošlo k ich uvolneniu.
 6. Vyhnite sa česaniu mokrých vlasov. Pri česaní si pomôžte druhou rukou tak, že si pridržíte vlasy pri korienkoch, aby neboli spoje namáhané.
 7. Zvýšenú pozornosť venujte vlasom pri žehlení alebo kulmovaní! Vyhnite sa oblasti spojov!

Doprava

ZÁSIELKU VÁM ODOVZDÁ

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom. Ak vás poštár nezastihne na adrese doručenia, v označenej schránke vám nechá žltý lístok. V najbližšej pobočke Slovenskej pošty si balík so žltým lístkom môžete prevziať. Nezabudnite mať označenu schránku.
 • DHL kuriér. V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.

ČAS DODANIA VAŠEJ ZÁSIELKY

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

CENA POŠTOVNÉHO

Slovenská Pošta 1. Trieda:

 • 2,95€ (za nákup nad 89,90€ poštovné ZDARMA). Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 4,90€ (nie je možné poslať dobierkou)
 • Do ďalších štátov EU = 5,90€ (nie je možné poslať dobierkou)

 DHL kuriér:

 • 3,45€. Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 5,50€. Dobierka + 1,50€
 • Do ďalších štátov EU = 10,50€ (nie je možné poslať dobierkou)

Garancie

Naším jediným cieľom je, aby ste boli s nákupom spokojný. My vás chceme vidieť usmievať sa! Preto aj náš vzťah s vami bude nadštandardný. A aby sme len nepísali prázdne slová ...

VÝMENA, VRÁTENIE. Zákon nám udáva 7 dní na to, aby sme vám tovar bezdôvodne vymenili, resp. vrátili peniaze. Často krát sa stáva, že do 7 dní náš zákazník nestihne zistiť správnosť svojej kúpi. Preto sme túto lehotu predĺžili rovno na 60 dní od doručenia balíka k vám. A bez obáv, pri výmene, resp. vrátení tovaru sa netvárime ako kyslé uhorky ;).

REKLAMÁCIA. Ak potrebujete tovar reklamovať, pretože ste zistili výrobnú vadu, máte na to 24 mesiacov. Do niekoľkých dní tovar preveríme a ak je reklamácia opodstatnená, okamžite umožníme výmenu, resp. vrátime peniaze. Za niekoľko rokov našej činnosti sa ešte nestalo, aby sme nášmu zákazníkovi ukrivdili!

RIEŠENIE PROBLÉMU. My s našimi zákazníkmi komunikujeme. A to nie len PRED objednaním, ale hlavne PO. Zaujíma nás, či ste spokojná, šťastná s naším tovarom. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás a okamžite vám pomôžeme. Pracujeme na našom vzťahu so zákazníkmi. Preto môžeme hrdo prehlásiť, že naše zákazníčky majú ten najlepší servis!

NAŠA CENA. Ceny za ktoré práve nakupujete sú v porovnaní s kvalitou Číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskú databázu zákazníkov v SR, nám umožňuje nakupovať priamo od výrobcov, resp. priamych distribútorov za nízke ceny. Ďalšie naše akcie, poštovné zdarma, darčeky sú už len ďalšími bonusmi pre vás, aby ste dostali maximálny komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Ďakujeme vám za dôveru. S priateľským pozdravom NaničVlasy.sk


ObrázokOsobný poradca

"pripravujeme..."

Napíšte Vašu otázku

CAPTCHA
Ochrana proti nežiadúcim SPAMOM
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Skúsenosti zákazníčok

Vyjadrite sa aj vy. Ohodnoťte alebo napíšte hodnotenie k tomuto produktu.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami