mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Panenská Stredne hnedá


Zľava
Naša cena: 1.68 €
Poštovné ZADARMO + krásny DARČEK ak nakúpite spolu aspoň za 89,90€.

Základné informácie

100% Európske panenské vlasy

Veľmi jemné, hodvábne, Európske panenské vlasy. Európske vlasy (Stredná Európa, Ukrajina, Slovensko, Česká republika) sú 100% vlasy panenské, čo znamená, že neboli nikdy farbené, odfarbené, alebo strvalnené a nie sú pokryté žiadnym umelým silikónovým leskom. Vlasy môžete farbiť, odfarbovať a strvaľňovať. Tieto úkony musia byť vykonané profesionálnymi kaderníkmi! Uzlenie alebo zamotávanie týchto vlasov je vylúčené!

Európske panenské vlasy sú v rozmanitých prírodných odtieňoch. Od tmavých, hnedých odtieňov, červenkastých odtieňov až po blond odtiene. Ak vám odtieň 100% nesadne, nie je problém ho prispôsobiť farbou.

Čo je tepelná keratínová metóda?

Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov roztavením keratínového spoja tepelnými kliešťami pri teplote 120 - 180°C. Roztavený keratín sa prekladá po stranách spojených prameňov. V strede je stlačený prstami, alebo na to určenými kliešťami. Pozor na vzduchovú bublinu, ktorá je príčinou zvýšeného padania napojených vlasových prameňov.

Keďže je keratínový spoj vystavený vonkajším vplyvom, je potrebné aby boli dodržiavané niektoré pravidlá :

 1. na dovolenke po okúpaní v mori, vlasy niekoľkokrát opláchnuť čistou vodou. Ak tak nespravíme, pôsobením soli sa keratínový spoj začne uvoľňovať a pramienky sa vám zošmyknú.
 2. návšteva v parnej, alebo suchej saune, iba s mokrou osuškou na hlave. Ak tak nespravíme, pôsobením tepla sa môže keratínový spoj uvoľniť a pramienky sa vám zošmyknú.
 3. pri keratínovej metóde by sa nemali požívať vlasové kozmetické prípravky, ktoré obsahujú väčšie množstvo alkoholu. Je to napríklad aj z toho dôvodu, že Remover (odstraňovač keratínu, ktorý používame pri odpájaní pramienkov) obsahuje aj alkohol, pomocou ktorého sa keratínový spoj rozpadá.

100% Európske panenské vlasy

 • Dĺžka – od 25cm do 80cm
 • Uvedená cena je za 1 vlasový prameň
 • Váha jedneho prameňa: 30-40cm (0,6g), 40-50cm (0,7g), 50-55cm (0,8g), 55-60cm (0,9g), 60-65cm (1g). 65-70cm (1,1g), 70-80cm (1,2g).
 • Metóda spracovania - Tepelná keratínová metóda
 • Zo 100% nefarbených, bez silikónu - panenských čistých vlasov
 • Životnosť 2 roky a viac pri dennom nosení.
 • Krajina pôvodu: Stredná Európa, Ukrajina, Slovensko, Česká republika

Doprava

ZÁSIELKU VÁM ODOVZDÁ

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom. Ak vás poštár nezastihne na adrese doručenia, v označenej schránke vám nechá žltý lístok. V najbližšej pobočke Slovenskej pošty si balík so žltým lístkom môžete prevziať. Nezabudnite mať označenu schránku.
 • DHL kuriér. V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.

ČAS DODANIA VAŠEJ ZÁSIELKY

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

CENA POŠTOVNÉHO

Slovenská Pošta 1. Trieda:

 • 2,95€ (za nákup nad 89,90€ poštovné ZDARMA). Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 4,90€ (nie je možné poslať dobierkou)
 • Do ďalších štátov EU = 5,90€ (nie je možné poslať dobierkou)

 DHL kuriér:

 • 3,45€. Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 5,50€. Dobierka + 1,50€
 • Do ďalších štátov EU = 10,50€ (nie je možné poslať dobierkou)

Garancie

Naším jediným cieľom je, aby ste boli s nákupom spokojný. My vás chceme vidieť usmievať sa! Preto aj náš vzťah s vami bude nadštandardný. A aby sme len nepísali prázdne slová ...

VÝMENA, VRÁTENIE. Zákon nám udáva 7 dní na to, aby sme vám tovar bezdôvodne vymenili, resp. vrátili peniaze. Často krát sa stáva, že do 7 dní náš zákazník nestihne zistiť správnosť svojej kúpi. Preto sme túto lehotu predĺžili rovno na 60 dní od doručenia balíka k vám. A bez obáv, pri výmene, resp. vrátení tovaru sa netvárime ako kyslé uhorky ;).

REKLAMÁCIA. Ak potrebujete tovar reklamovať, pretože ste zistili výrobnú vadu, máte na to 24 mesiacov. Do niekoľkých dní tovar preveríme a ak je reklamácia opodstatnená, okamžite umožníme výmenu, resp. vrátime peniaze. Za niekoľko rokov našej činnosti sa ešte nestalo, aby sme nášmu zákazníkovi ukrivdili!

RIEŠENIE PROBLÉMU. My s našimi zákazníkmi komunikujeme. A to nie len PRED objednaním, ale hlavne PO. Zaujíma nás, či ste spokojná, šťastná s naším tovarom. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás a okamžite vám pomôžeme. Pracujeme na našom vzťahu so zákazníkmi. Preto môžeme hrdo prehlásiť, že naše zákazníčky majú ten najlepší servis!

NAŠA CENA. Ceny za ktoré práve nakupujete sú v porovnaní s kvalitou Číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskú databázu zákazníkov v SR, nám umožňuje nakupovať priamo od výrobcov, resp. priamych distribútorov za nízke ceny. Ďalšie naše akcie, poštovné zdarma, darčeky sú už len ďalšími bonusmi pre vás, aby ste dostali maximálny komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Ďakujeme vám za dôveru. S priateľským pozdravom NaničVlasy.sk

1


ObrázokOsobný poradca

"pripravujeme..."

Napíšte Vašu otázku

CAPTCHA
Ochrana proti nežiadúcim SPAMOM
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Skúsenosti zákazníčok

Vyjadrite sa aj vy. Ohodnoťte alebo napíšte hodnotenie k tomuto produktu.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami