mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Ako si vybrať dĺžku a odtieň

Obrázok

Výber dĺžky Clip-in závisí od výšky postavy. Na 165cm-170cm postavu sú 45cm až 50cm Clip-in vlasy plne postačujúce na prirodzené predĺženie. Takto predĺžené vlásky siahajú 5 až 10 cm pod prsia. Približne do polovičky chrbta. Dobrá pomôcka pri meraní dĺžky je krajčírsky meter. Priložte si ho na vrch ucha a pomocou metra si môžete odmerať potrebnú dĺžku vlasov.

POZOR: Vaše vlasy potrebujú minimálnu dĺžku aby sa mohli Clip-in použiť. Všeobecne však platí, ak sú vaše vlásky ešte o niečo kratšie ako po plecia, nie je žiadny problém Clip-in použiť.

Správny odtieň si vyberiete priamo pri výbere produktu. Ak ste si prezreli náš vzorkovník odtieňov a predsa si nevybrali, napíšte nám email /info@nanicvlasy.sk/.

Poprípade využite našu službu Potrebujete poradiť pri výbere?. My nájdeme pre vás ideálne riešenie. Osobne sme pomohli už viacerým zákazníčkam, ktoré mali problém si vybrať vhodný odtieň. Túto službu veľmi ocenili.

Tip: Ak si nie ste istá, vyberte si odtieň svetlejší. Je jednoduchšie vlásky prefarbiť na tmavšie, ako naopak.

Či už máte vlásky prírodne „nefarbené“, alebo chemický upravené, musíme si uvedomiť toto. Ani jedná z nás nemá všetky vlasy v rovnakom odtieni. Farba Vašich vlasov sa skladá z niekoľkých podtónov, ktoré v konečnom dôsledku vytvoria jeden súvislý tón. To znamená: ak si vyberiete o jeden, či dva tóny odlišný odtieň ako je ten váš, nič ste nepokazili. Práve naopak. Do popredia sa dostáva hit v predlžovaní vlasov MIX – tones. Predlžené vlasy sa po pripojení premiešajú s vašimi vlastnými a vytvoria tak pôvabný mix-melír. Ten postupne prechádza do jednotného tónu. Výsledok predĺženia je ohromujúci a pôsobí veľmi prirodzene.

... ak nebudete spokojná s doručeným odtieňom, je tu ešte možnosť výmeny vláskov do 60 dni – Chcem tovar vrátiť, alebo vymeniť.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami