mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

AKCIA: Clip-in Premium Plus, Ryšavá #350, 50cm


Zľava Novinka Náš tip

Naša cena: 116.20 €
Bežná cena: 134 €
Ušetríte: 17.80 €   (13.28 %)
Poštovné ZADARMO + krásny DARČEK ak nakúpite spolu aspoň za 89,90€.
Dostupnosť: Skladom

Základné informácie

Clip-in Vlasy Premium Plus, zo 100% ľudských vlasov REMY.

2x tak toľko vlasov, dvojitá hustota, extra objem. Toto sú charakteristiky Clip-in Premium Plus. Ide o identickú kvalitu, šitie a odtiene ako pri Clip-in Premium. Avšak s dvojnásobnou hustotou vlasov. Fantastická voľba pre tie, ktoré túžia po skutočnom objeme. Odporúčame pre husté vlasy.

Sme si istý, že Clip-in Premium Plus, naplní vaše sny o dlhých a hustých vlasoch. Osvedčená kvalita preverená tisíckami zákazníkov teraz v dvojitej hustote. Super voľba pre zákazníčky, ktoré majú husté vlasy, resp. túžia po extra objeme. S plnou vážnosťou vám môžeme povedať, že objemnejšie Clip-in Vlasy za podobnú cenu budete hľadať márne.

Clip-in Premium Plus. Prémiová kvalita ľudských vlasov spracovaná tými najšetrnejšími metódami na svete. Pôvod vlasov použitých na Clip-in Premium: Stredná a Južná Amerika, Ázijský kontinent, Východné Rusko, čiastočne India. Vlasy sú zozbierané a následne šetrným spôsobom spracované tak, aby štruktúrou a vzorkovníkom odtieňov vyhovovali naším stredoeurópskym vlasom. Vlasy sú šité tak, aby každý jeden vlas bol uložený v jednom smere. Pojem REMY.

Clip-in Premium Plus sú na dotyk veľmi jemné vlasy, ktoré vo výsledku pôsobia absolútne prirodzene. Moderným a šetrným spracovaním vlasov sa podarilo udržať ich vynikajúcu kvalitu. Životnosť týchto vlasov je až 6-12 mesiacov v TOP forme pri dennom nosení. Úžasný výsledok za tak fantastickú cenu!

Clip-in Premium Plus nie sú výnimočné len kvalitou vlasu, ale aj svojím spracovaním a šitím. Za niekoľko rokov pozorovania reakcií zákazníkov sa proces šitia a viazania vlasov výrazne zdokonalil. Vypadávanie vlasov je minimálne. Pukačky sponky sú pevne prišité z kvalitného materiálu. Rokmi predaja a spätnej väzby od vás sme odstraňovali nedostatky, aby ich nosenie bolo pre vás čo najpohodlnejšie.

Originál európske, alebo panenské (nespracované) vlasy? Ak ste sa stretli s predajcom, ktorý vám sľubuje Clip-in Vlasy európske, resp. panenské (nespracované) za podobné ceny, môžete si byť istá, že na 99,9% klame. Za takéto vlasy zaplatíte minimálne 4 krát vyššiu cenu ako u nás. Nenechajte sa podviesť.

Považujeme sa za jedných z mála odborníkov na ľudské vlasy v SR. A s čistým svedomím môžeme povedať, že v pomere CENA – KVALITA - OBJEM sú Clip-in Premium Plus tou najsprávnejšou voľbou pre vás. Nezavádzame, sme k vám féroví.

Clip-in Vlasy Premium, zo 100% ľudských vlasov REMY:

 • Dĺžka - 50 cm
 • Počet pásov (trsov) - 8
 • Šírka pásov (trsov) spolu - 100cm
 • Šírka jednotlivých pásov (trsov) - 2x20cm (3 sponky), 2x15cm (2 sponky), 2x10cm (2 sponky), 2x5cm (1 sponka)
 • V hustote - 170g
 • Z kvalitných spracovaných ľudských vlasov REMY (jemné, identické s európskym vlasom)
 • S jednoduchou aplikáciou (do 5 minúty). Okamžitý výsledok!
 • Životnosť 6 až 12 mesiacov pri dennom nosení.

Starostlivosť

 1. Príčesky pred a po každom použití jemne prečešme riedkym hrebeňom. Môžeme jemne vtrieť do vlasov olejček, resp. zľahka nastriekať bezoplachový kondicionér.
 2. Skladujeme ich v suchu. Odložme ich napr. do uzatvárateľnej krabice, kde budú v bezpečí.
 3. Príčesky odkladajme na noc z hlavy dole. Okrem toho, že im predlžíme životnosť, je to aj podstatne pohodlnejšie pre náš spánok. Nie je to nevyhnutnosť, no skracujeme ľudským vlasom životnosť.
 4. Príčesky nepotrebujeme umývať často. Odporúča sa 1-2x do mesiaca. Častým umývaním vysušujeme vlas a skracujeme jeho životnosť.
 5. Po každom umytí nanesme na vlasy balzam, resp. masku. Zjemní a hydratuje to vlásky. Hydratovať mŕtvy vlas je veľmi dôležité)
 6. Sušíme ich položené na suchom uteráku, alebo voľne zavesené na bezpečnom mieste. Nevystavujte ich priamemu slnku, ohňu. Nesušte ich fénom. Fén vysušuje.
 7. Na končeky vlasov nanášame preventívne oleje alebo bezoplachové masky. Trením o textil sa časom môžu lámať. Hlavne pri dlhších vlasoch. Ak sa začnú končeky štiepiť, smelo ich podstrihnite.
 8. Pred žehlením, resp. kulmovaním použijeme ochranný tepelný sprej. Neprežeňme to. Niektoré spreje dokážu poriadne lepiť.
 9. Pri farbení vlásky rozložíme a postupne nanášame farbu. Odporúča sa maximálne 30 minút. Farbíme vždy zo svetlejšej na tmavšiu. Nie naopak. Žiadny peroxid alebo trvalá. Viac v článku Farbili sme Clip-in Vlasy (otvorí sa v novom okne).
 10. Viac informácií nájdete na Starostlivosť o Clip-in a iné príčesky (otvorí sa v novom okne).

Doprava

ZÁSIELKU VÁM ODOVZDÁ

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom. Ak vás poštár nezastihne na adrese doručenia, v označenej schránke vám nechá žltý lístok. V najbližšej pobočke Slovenskej pošty si balík so žltým lístkom môžete prevziať. Nezabudnite mať označenu schránku.
 • DHL kuriér. V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.

ČAS DODANIA VAŠEJ ZÁSIELKY

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

CENA POŠTOVNÉHO

Slovenská Pošta 1. Trieda:

 • 2,95€ (za nákup nad 89,90€ poštovné ZDARMA). Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 4,90€ (nie je možné poslať dobierkou)
 • Do ďalších štátov EU = 5,90€ (nie je možné poslať dobierkou)

 DHL kuriér:

 • 3,45€. Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 5,50€. Dobierka + 1,50€
 • Do ďalších štátov EU = 10,50€ (nie je možné poslať dobierkou)

Garancie

Naším jediným cieľom je, aby ste boli s nákupom spokojný. My vás chceme vidieť usmievať sa! Preto aj náš vzťah s vami bude nadštandardný. A aby sme len nepísali prázdne slová ...

VÝMENA, VRÁTENIE. Zákon nám udáva 7 dní na to, aby sme vám tovar bezdôvodne vymenili, resp. vrátili peniaze. Často krát sa stáva, že do 7 dní náš zákazník nestihne zistiť správnosť svojej kúpi. Preto sme túto lehotu predĺžili rovno na 60 dní od doručenia balíka k vám. A bez obáv, pri výmene, resp. vrátení tovaru sa netvárime ako kyslé uhorky ;).

REKLAMÁCIA. Ak potrebujete tovar reklamovať, pretože ste zistili výrobnú vadu, máte na to 24 mesiacov. Do niekoľkých dní tovar preveríme a ak je reklamácia opodstatnená, okamžite umožníme výmenu, resp. vrátime peniaze. Za niekoľko rokov našej činnosti sa ešte nestalo, aby sme nášmu zákazníkovi ukrivdili!

RIEŠENIE PROBLÉMU. My s našimi zákazníkmi komunikujeme. A to nie len PRED objednaním, ale hlavne PO. Zaujíma nás, či ste spokojná, šťastná s naším tovarom. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás a okamžite vám pomôžeme. Pracujeme na našom vzťahu so zákazníkmi. Preto môžeme hrdo prehlásiť, že naše zákazníčky majú ten najlepší servis!

NAŠA CENA. Ceny za ktoré práve nakupujete sú v porovnaní s kvalitou Číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskú databázu zákazníkov v SR, nám umožňuje nakupovať priamo od výrobcov, resp. priamych distribútorov za nízke ceny. Ďalšie naše akcie, poštovné zdarma, darčeky sú už len ďalšími bonusmi pre vás, aby ste dostali maximálny komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Ďakujeme vám za dôveru. S priateľským pozdravom NaničVlasy.sk

Obrázok

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami