01 HAIR STORY - Michaela: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY - Michaela:
Dobrý deň, vlásky sú super, som s nimi veľmi spokojná a určite neľutujem, že som si ich objednala. Aj ked mi dlhšie trvalo, kým som sa ich naučila zapínať, teraz je už všetko v poriadku.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Používam ich na rôzne príležitosti, natočené som mala na stužkovej a pôsobili úplne prirodzene. Rovné, alebo nejak inak upravené ich nosím skoro pravidelne. Nikto nechápe, ked ma raz vidí z dlhými a inokedy s krátkymi vlasmi :D. Farba mi sedí úplne, no na fotke sa to tak zdať nemusí, kedže je to osvetlené bleskom.

Mám Clip-in štandartnú hustotu, 45cm a odtieň #60. Snažím sa o ne čo najlepšie starať, aby ešte dlho boli také krásne. A čo najmenej kulmovať, žehliť a umyvať, aby nestratili lesk a kvalitu. Dokonca si ich nemusím pripnúť ani všetky ...

Ešte raz Vám veľmi pekne dakujem a vlásy budem odporúčať každému.

Michaela, Dolné Vestenice

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness