02 HAIR STORY - Martina: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY - Martina:
Dobrý deň, najskôr by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať za vlásky, som s nimi veľmi spokojná, pekný darček na Vianoce musím povedať, farba sedí úplné a aj s dĺžkou som spokojná

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Konečne môžem mať dlhšie vlasy, lebo sa mi zdá, že moje mi rastú veľmi pomaly. Teraz môžem mať jeden deň krátke vlasy, a druhý deň zas dlhé a pritom aj rôzne účesy si môžem spraviť v pohode. Vlásky používam skoro pravidelne. Dúfam, že mi vydržia určitú dobu, a keď sa zničia jednoznačne si objednám u Vás ďalšie.

Mám Clip-in Extra husté 40cm; odtieň #8/613. O vlásky sa budem snažiť, čo najlepšie staráť aby mi vydržali, čo najdlhšie.

Na koniec vám chcem poďakovať aj za vašu spoluprácu, ochotu poradiť a pomôcť zákazníkom, vaše vlasy určité budem odporúčať."

Martina, Námestovo

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness