04 HAIR STORY - Júlia: Clip-in Vlasy

 Obrázok

Tvoja HAIR STORY - Júlia:
Už ako malá som snívala o krásnych dlhých vlasov, no nikdy sa mi to nepodarilo, hlavne z dvoch dôvodov, jeden je ten, že mi rodičia stále davali podstrihávať vlasy.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Keď som mala 12 rokov rozhodla som sa že si nechám narásť dlhé vlasy aj sa mi to darilo.

V 14 rokoch som mala celkom dlhe vlasy, až kým mi môj mladší brat ktorý mal vtedy len 3 roky nezalepil do vlasov žuvačku, vtedy som si musela vlasy dať ostrihať, a zas som mala len po ramená. Už som prestala dúfať, že budem mat niekedy predsa dlhe krásne vlasy, až kým som na internete nenašla Clip in vlasy ...

Tuto metodu mi poradili kamošky, vtedy som mala už 17 rokov tak som si to mohla dovoliť, rozhodla som sa teda že to vyskusam, a nakoniec som nemohla tomu uveriť ked som sa videla v zrkadle, aké mam dlhe vlasy, aspon pool hodinu som sa obzerala a strašne sa mi táto metoda predlzovania vlasov zapáčila.

A preto sa chystám už onedlho objednať si u vás novu clip in sadu, kamarátky mi vás odporučili, a strašne si vás vychvaluju, tak musim to vyskušať aj já, uz sa na to veľmi teší."

Júlia, Zákamenné

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.