07 HAIR STORY - Helena: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Helena:
Dobrý deň, v prvom rade by som všetkých záujemcov o clip in vlásky chcela informovať, že to je naozaj dobrá vec, hlavne pre dievčatá, ktoré chcú mať v priebehu 15 min. krásne dlhé vlásky.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Vlásky som začala používať asi tak približne pred necelým mesiacom, vždy som mala krátke vlásky, pretože sa mi nechcelo každé ráno vstávať do práce o hodinu skôr aby som sa dala do kopy, preto som si nechala vlásky narásť len po ramená. Raz ma to omrzelo, a vždy keď som videla nejaké dievča s dlhými vlasmy, som ľutovala, že som sa každý mesiac nechala strihať len pre moju lenivosť.

Ale raz som sa vybrala do sesternice po knihy do školy, a práve vtedy si sesternica objednávala vlásky cez internet. Strašne som bola zvedavá na túto metódu predlžovania vláskov, preto som nedočkavá utekala ku nej hneď ako jej vlásky prišli poštou. Myslela som si že to budu nekvalitné vlásky, ale čuduj sa svetu keď som sa ich dotkla boli krásne jemné, a pritom vyzerali naozaj nádherne. Keď si ich sesternica nasadila vyzerala naozaj super. Preto som nečakala a hneď na druhý deň som si vlásky objednala aj ja. Hneď ako som si ich bola vyzdvihnuť na pošte, utekala som domov a pozapínala na moje vlasy. Hodinu ak nie viac som sa obzerala v zrkadle. Bola som unesená, nemohla som tomu uveriť, že po niekoľkých minutach som mala dlhé vlasy. Z dôvodu, že som presne netrafila odtieň som šla ku kaderníčke a nafarbila moje vlásky k odtieňu pričeskov. Potom som vyzerala ako keby som mala vlásky také krásne od prírody.

Nadmieru som snimi spokojná, priateľky ma len chvália a vypytujú sa skade mám také krásne vlásky. Konečne nemusím závidieť ostatným dievčatám krásne dlhé vlásky pretože ich už mám aj ja. Taktiež som vlásky využila aj na účes na stužkovú, ktorý mi spravila kadernička. Vlásky som si veľmi obľubila a snažím sa o ne starať čo najlepšie. Môžem odporučiť, určite bude snimi každý spokojný tak ako aj já. Keď sa vlásky zničia, objednám si jednoznačne ďalšie.

Helena, Námestovo

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

 

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness