08 HAIR STORY - Maťa: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Maťa:
Moje vlasy už od mala boli veľmi jemné, ktoré mi rástli a stále rastú veľmi pomaly. Občas ich musím podstrihnúť z dôvodu, že sa končeky lámu a sú zničené. Keď som bola staršia, vlásky mi troška viac dorástli. Rozhodla som sa zmeniť účes, vtedy som mohla mať asi 13 rokov.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Tak som išla s maminou ku kaderníčke a chcela som aby ma ostrihala postupne. Ale kaderníčka pochopila tento strih trošku inak a ostrihala ma tak, že som mala vlásky veľmi krátke. Vôbec som si nepredstavovala takýto strih a vôbec som nebola spokojná. Ale čo sa už dalo robiť.

Jediné, čo mi ostávalo bola predstava, že mi vlásky dorastú. No nikdy mi nedorástli do predstavovanej dĺžky. Po niekoľkých mesiacov vlásky dorástli najviac po lopatky. Keď som začala chodiť na strednú, všimla som si na niektorých dievčatách, že jeden deň majú svoje vlasy krátke, na druhý deň husté a dlhé. Už vtedy som veľa počúvala o predlžovaní vlasov, ale z dôvodu, že som mala len 16 rokov, nechcela som si zničiť svoje vlasy.

Tak preto som sa rozhodla pre metódu CLIP-IN. Vlásky som si zakúpila 40 cm a keď mi došli hneď som si ich skúšala. Večer keď som išla s touto novou zmenou von, ocino nechápal odkiaľ mam dlhé vlasy. Smiala som sa že mi za týždeň dorástli. Hehe :-) Kamoškám sa vlásky taktiež veľmi páčili. Dokonca jedna si objednala hneď na druhý deň také isté len v inej farbe.

Teda môžem povedať, že som veľmi spokojná. Vlásky si uschovávam veľmi dobre, aby sa mi nepoškodili a vydržali čo najdlhšie. Práve včera ma môj brat veľmi vyľakal. Má len 5 rokov a keď som šla do obchodu nechala som si vlásky položené v krabici na posteli. On šikovný mi ich vzal a skryl hlboko pod posteľ. Nevedela som kde ich hľadať. A on jedine čo urobil bolo, že sa smial pred telkou doma. Samozrejme hľadala som ich po celom dome. Teraz som ich skryla na miesto, kde mi ich môj šikovný braček nenájde :D.

Na koniec sa chcem veľmi pekne poďakovať za vlásky. Sú skvelé. A keď sa zničia, objednám si u Vás ďalšie. Ďakujem.

Maťa, Rabča

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

 

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness