10 HAIR STORY - Ľubka: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Ľubka:
Dobrý deň :) Po dlhšej dobe som sa rozhodla podeliť s vami o skúsenosť s Clip-in vláskami a prinášam vám svoju Clip-in story ;) Nechcela som písať, kým som s vláskami nenazbierala dostatok skúseností, avšak už zrejme nastal správny čas.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Môj sen bol mať dlhé a husté vlasy. Lenže genetika je genetika a tú človek neoklame. Po všetkých kúrach a šampónoch prišiel môj posledný pokus a išla som sa dať vystrihať na chlapca. Štyri roky som nosila krátky účes a dúfala, že to pomôže, avšak márne. Hustota vlasov sa mi síce zväčšila, ale stále boli zničené a zúfalá z toho bola už aj kaderníčka. Ale čo, riskovali sme všetko čo sa dalo, aby moje pomaly rastúce vlásky podrástli aspoň po plecia. A tu sa začalo uvažovanie nad predĺžením keratínom, mikrokrúžkami, clip-in... Trvalo mi dva roky (!!!) kým som sa odvážila na prvý krok a začala behať po salónoch a pýtať sa na ceny za predĺženie, lenže tie boli veľmi vysoké a vlásky bol treba po istom čase znova odpojiť a napojiť na prameň vlasov vyššie a to tiež nestálo málo. Rozhodla som sa teda pre Clip-in :) ale aj tu som dlho váhala. Odzvonil október a ja som mala mesiac pred stužkovou. Už nebolo o čom špekulovať. Povedala som si TERAZ, alebo NIKDY a napísala Simonke, či by mi pomohla s výberom odtieňa a dĺžky ...
A tu sú už moje dôležité dátumy:

3.10.2012 som si objednala vlásky (Clip-in Premium, odtieň #27 (jahodová blond) v dĺžke 45cm)

11.10.2012 som ich už držala v rukách. S nedočkavosťou som otvorila balík a prečítala si info na pribalenom papieri. Potom som prirovnala odtieň a keď som zistila že ozaj sedí, behom 2 minút som ich mala na hlave a točila sa pred zrkadlom asi tri hodiny :)

12.10. som išla do mesta s kamarátkou a tá, keďže o ničom nevedela, skoro spadla z nôh :)

9.11.2012 bola moja stužková. Simonke som písala, ako môžem vlásky natočiť tak, aby som ich nepoškodila. Avšak hnusné počasie mi nedovolilo mať natočné a volne rozpustené vlásky, a skončili zakrútené v drdole, čo ma poriadne mrzelo.

No a odvtedy si so mnou odbehali rôzne akcie a večierky, pečatenie triednej knihy, stužkovú ale aj iné klasické dni. Boli umývané, žehlené, kulmované, lakované... Všetko však s mierou! ;) Kvalita zostala stále tá istá, len stratili trošku lesku, čo však riešim šampónom so vzácnymi olejmi a raz za čas keratínovou maskou. Deň, keď som si objednala Clip-in vlásky nikdy neoľutujem. Splnil sa mi tak veľký sen.

Clip-in vlásky odporúčam všetkým babám a ženám, ktoré túžia po krásnej hrive. Clip-in sú podla mňa oveľa výhodnejšie, ako predĺženie keratínom alebo mikrokrúžkami (kedykoľvek vám budú vlásky vadiť, len ich zložíte a potom znovu založíte) :)

Nakoniec chcem zo srdca poďakovať SIMONKE za jej pomoc a ochotu pomôcť pri výbere vláskov. Pridávam vám sem pár fotiek pred a po aplikácii Clip-in. Zmenu posúďte sami ;)"

Ľubka K., Čierny Balog

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

(pred aplikáciou clip-in)

Obrázok

 

(po aplikácií clip-in)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness