11 HAIR STORY - Katarína: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Katarína:
Každé dievča túži mať krásne a dlhé vlásky. Ale nie každé dievča ich má také krásne od prírody. Ja patrím k tým čo si ich musia upraviť, aby boli trošku krajšie. Pýtate sa ako upraviť? O tom Vám teraz napíšem.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Moje vlasy som od detstva mala veľmi husté, neboli ani moc dlhé, tak akurát po plecia, ale boli veľmi kučeravé. Mne samej sa to nikdy nepáčilo, ale ostatní mi vždy vraveli, že také kučeravé vlasy sú veľmi pekné. Ja som vždy robila všetko možné, aby kučeravé neboli. Kúpila som si aj žehličku, aby som ich trošku vyrovnala, ale ani to akosi nepomohlo. Vtedy som mohla mať tak asi 14 – 15 rokov.

Keď som začala chodiť na strednú, závidela som každej dievčine, ktorá mala krásne rovné a dlhé vlásky. Raz som sa rozhodla ísť ku kaderníčke nech mi pomôže. A tak mi ich zriedila a ostrihala ma do postupna (odporučila mi šampón na rovné vlasy). Nakoniec som bola spokojná s tým, že sú konečne rovné. Na druhej strane ma veľmi hnevalo a mrzelo, že mi ich skrátila. V mojom prípade ich však musela podstrihnúť.

Tak som na internete hľadala niečo čo mi pomôže. Nakoniec som našla dve metódy, a to clip in, alebo predĺženie vlasov keratínom. Poradila som sa u mojej kaderníčky a tá mi jednoznačne povedala, že si mám radšej kúpiť clip in. Pretože keratín mi poškodí vlásky a taktiež, že to je dosť drahé. Tak som sa teda rozhodla pre clip in. Obstarala som si dĺžku okolo 45 cm blond. Keď mi došli domov, tak som si ich hneď vyskúšala a sedeli ako uliate.

V tom momente som sa cítila ako kráľovná krásy, heeheh :D. Vlásky boli podľa mojich predstáv dlhé, rovné a blond. Každý mi ich iba chválil. Po niekoľkých mesiacoch ich nosenia som ako darček na narodeniny od kamarátky dostala ešte clip in kučeravé. Pripomenulo mi to moje kučeravé vlasy. Clip in kučeravé si rada nasadím na nejaké akcie ako sú svadby, alebo ples.

Som rada, že som našla niečo čo ma uspokojí kým mi moje vlastné vlasy nenarastú. Na to si však budem musieť ešte počkať, pretože moje vlasy mi rastú dosť pomaly. Zaobstarala som si už aj vitamíny na rast vlasov, ale ešte stále nevidím účinok.

Som rada, že som si kúpila clip in. Môžem vrelo každému odporučiť. Určite nik neoľutuje, keď si clip in vlásky objedná. Sú skvelé. Posielam Vám zopár fotiek, kde sa môžete pozrieť. Teraz by som sa chcela prefarbiť na nejaký melír blond a potom si určite objednám ďalšiu sadu v tomto odtieni. Novú sadu si samozrejme objednám práve u Vás."

Katarína, Zakamenné

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness