18 HAIR STORY - Ejka: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Ejka:

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Takže, čím začať ako prvé? Chcela by som Vám napísať niečo o mojich clip in vláskoch. Ako každá mladá žena (Slečna) chcem vyzerať dobré. Veľa žien pokladá za to hlavné čo vždy musí byt dokonale upravené sú ich vlásky, ktoré si vyžadujú veľkú starostlivosť. Dobrá starostlivosť o vlásky sa odvďačí tým, že sú vlasy krásne, jemné a dlhé. Lenže, ja mam taký problém, že sa môžem o svoje vlasy starať ako koľvek dobré, neodvďačujú sa mi :( Preto som sa rozhodla to zobrať do vlastných rúk, a vymyslieť niečo!

(Predsa musí niečo existovať! Povedala som si) ako som tak hľadala na internete rôzne predlžovania, došla som až ku záveru že by som mohla vyskúšať clip in. Kedže sa mi blížil Maturitný ples (Stužková), bol to ten najideálnejší čas zažiariť s novými vláskami. Preto som si v našom meste bola zakúpiť Clip in vlásky, kúpila som si hneď tie dlhšie aby účes vyzeral ideálne. a podľa mňa sa na koniec aj vydaril, bol podľa mojích predstáv. Všetci boli v úžase keď ma zrazu vydeli s takými dlhými vlasmy. 

 

S vláskami som bola spokojná, mám ich do teraz. Pred mesiacom som si zakúpila nové lenže už o niečo kratšie, aby boli vhodné na bežné každodenné nosenie. Vlásky môžem natáčať (to mam najradšej), žehliť, a stále sú krásne.
 
Využila som ich aj na svadbe mojej sestry. Dokonca som jej požičala jednú časť aj do svadobného účesu. Sada sa skladá z 10 častí, preto sa môžem kľudne podeliť s clip in aj so sestrou. Na koniec som neodolala a zakúpila som si v deň narodenín aj clip in cop. Nech mám už komplet clip in vlásky.
Môžem odporúčiť každému, a som rada, že niečo také existuje. :D :P

Ejka

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

 

Obrázok

 

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness