19 HAIR STORY - Hela: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Hela:

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?
 

Rozhodla som sa napísať HAIR STORY o mojich príčeskoch, ktoré zohrali veľkú úlohu na moje svadbe.

Ako každé dievča sa teší na svoju svadbu, a sníva ju mať čo najkrajšiu, aby vyzerala ako rozprávka. Môj deň D (moja svadba) sa blížila a nevedela som sa dočkať. Asi dva týždne pred svadbou som si objednala Clip in od jednej nemenovanej firmy cez internet. Nemala som o tej firme nič zistené a sama do na to doplatila.

Príčesky prišli ledva ledva dva dni pred svadbou, a aby to nebolo málo poslali mi úplne iný odtieň aký som si objednala. Tak toto ma dostalo. Chcela som ich okamžite vymeniť, ale už by mi nestihli prísť nové. Moje vlasy sú riedke, a preto som sa rozhodla použiť clip in aby môj účes vyzeral čo najlepšie a aby som bola krásna nevesta, ale všetky moje predstavy o peknom účese sa pominuli keď som videla čo mi poslali ...

Bola som z toho dosť smutná, nemala som kde tak rýchlo zohnať môj odtieň. Na koniec mi zohnala moja sestra kaderníčku v našom meste a tá ma dala trošku do kopy, veľké šťastie bolo to že v jej kaderníctve požičiavala príčesky. Spravila mi účes pomocou jej clip in vláskov, a výsledok bol nad moje očakávania.

Veľmi som sa potešila, že to takto dopadlo. S celej tejto skúsenosti, viem, že už nebudem objednávať od hociktorej firmy.

Po svadbe som príčesky so zlým odtieňom vrátila. Na internete som dosť dlhu dobu hľadala firmu ktorá je osvedčená medzi ľuďmi. Čítala som si rôzne komentáre a na koniec, som prišla na firmu nanič vlasy a môžem povedať, že podľa mňa táto firma si zaslúži veľkú pochvalu.

Vlásky od tejto firmy boli úplne iné ako tie pred tým, boli krásne jemné a odtieň mi padol hneď. Preto zostávam verná tejto firme. Posielam pár fotografii, posúdte sami, ako môžu clip in zlepšiť deň :-) S pozdravom Hela.

Hela

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.