Účesy pre okrúhly typ tváre v hollywoodskom prevedení!

Obrázok

Účesy pre okrúhly typ tváre v hollywoodskom prevedení!

Nájsť správny účes pre okrúhly typ tváre môže byť zložité. Avšak dámy, nezúfajte! Zvoliť vhodný účes sa podarilo aj mnohým celebritám a po týchto tipoch s tým nebude mať problém žiadna z vás. A ako zistíte, že tento typ tváre máte práve vy?


Okrúhly typ tváre ľahko rozlíšime podľa okrúhlejších lícnych kostí, krátkeho čela a menej výraznej brady. Šírka a dĺžka tváre sú približne rovnaké. 

Skúste: 

Účesy, ktoré po stranách zakrývajú vaše lícne kosti.
Účesy, ktoré pridajú vašej tvári dĺžku. 
Drdoly na vrchu hlavy.

Obrázok

Vyhnite sa: 
Buďte opatrná s ofinami.
Vyhnite sa symetrickým účesom.
Vyhnite sa príliš krátkym vlasom.

Ideálny strih pre tento typ tváre je lob (dlhší bob) alebo dlhé a polodlhé vlasy. Najšťastnejšou voľbou sú vlasy zostrihané na postupku, výrazne zjemnia črty vašej tváre. S okrúhlou tvárou žiaria slávne hviezdy ako napríklad Cameron Diaz, či Miranda Kerr. Cameron je na vrchole dokonalosti, pokiaľ ide o účesy pre guľatú tvár.

Obrázok

Postupne zostrihané polodlhé vlasy s jemnou ofinou bezvýhradne svedčia typu jej tváre. Skvelou inšpiráciou je aj modelka Miranda Kerr, ktorá za obdobie jej kariéry prestriedala viac strihov, no ani jeden nebol „výstrel vedľa“. Jemné vlny, tupo zostrihaný bob, či vlasy vyčesané do hora, ... my sme si zamilovali všetky :)  Aj mnohé iné celebrity ukázali, že sa vedia hravo popasovať s týmto typom tváre. Neváhajte a nechajte sa inšpirovať! 

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.
randomness