Clip-in vlasy Ombré 45cm

Clip-in vlasy OMBRÉ zo 100% ľudských vlasov európskeho typu REMY. Fantastická voľba ako oživiť svoj účes. Vybrali sme pre vás tie najpredávanejšie odtiene v ombré prevedení, ktoré dotvoria váš imege a zvýraznia vašu jedinečnosť. Rýchla a jednoduchá aplikácia z vás v priebehu pár minút urobia krásku s dokonalými vlasmi. Clip-in vlasy sú jednoznačne najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť dlhé a husté vlasy bez akejkoľvek pomoci za malý okamih

Naše Clip-in vlasy sú vhodné na každodenné použitie, ale sú aj skvelou voľbou na spestrenie účesu, nosiť ich príležitostne a určite ich odporúčame pridať do spoločenských účesov. 

Určite s našimi Clip-in vlasmi zažiarite a nikto si ani nevšimne, že ich máte. 100% ľudské vlasy, ktoré dokonalo kopírujú vlastné vlasy, zaručia prirodzený výsledok. A čo je najdôležitejšie, nijako nepoškodia vaše vlasy. Táto sada slúži na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov. Vybrať si môžete z 15 odtieňov zatiaľ len v dĺžke 45cm. Táto Clip-in sada bola inšpirovná našimi Clip-in Ombré v Extra hustote, kde máte na výber tiež z 15 odtieňov, ale v dĺžkach 45cm - 160g, 50cm - 180g a 60cm - 210g. Určite si máte z čoho vyberať a verte nám, že s našimi vlasmi 100% zažiarite. 

Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás.

randomness