Clip-in vlasy Queen 50cm - 240g - Nové

Clip-in vlasy Queen zo 100% ľudských vlasov. 

Prinášame Vám jedinečné Clip-in vlasy Queen inšpirované našimi najpredávanejšími Clip-in vlasmi Premium a Premium Plus z našej ponuky. Táto sada slúži na kompletné predĺženie a zahustenie vlasov. Vyznačuje sa nadštandardnou extra hustotou 240-300g. Skladá sa z 8 pásov, ktoré sa pripínajú po obvode celej hlavy. Zahustí a predĺži zadnú časť vlasov, rovnako aj boky.  Táto sada v dĺžke 50cm ponúka neuveriteľných 240g ľudských vlasov, ktorá dodá Vašim vlasom fantastický objem. Štruktúra vlasu - rovná.

Clip in vlasy Queen sú určené pre ženy s priemerne/stredne hustými a hustými vlasmi, alebo pre tie, ktoré chcú za akýchkoľvek okolností dosiahnuť neprehliadnuteľný objem. 100% ľudské vlasy dokonalo splynú s vašimi. Výberom správneho odtieňa docielite 100% výsledok. Vlasy sú husté v dĺžkach aj v koncoch. Žiadne riedke konce. 

Clip-in vlasy majú svoje výhody. Je v nich omnoho viac, ako si uvedomujeme. Dodajú nielen dĺžku a hustotu vlasom, ale dodajú aj značnú dávku sebavedomia, spokojnosti, krásy, nové možnosti tvorby účesov, dávku príťažlivosti a záujmu. 

Clip-in vlasy Queen prekonajú všetky predstavy o hustých a dlhých vlasoch aj tých najnáročnejších. 

Hustota vlasov je v konečnom výsledku rozhodujúca. Hustotu, akú majú naše Clip-in vlasy pri daných dĺžkach v inom kamennom či internetovom obchode nenájdete. 

Viac informácií nájdete pri samotnom produkte, kde sú uvedené všetky potrebné informácie. V prípade, ak si nebudete vedieť vybrať správny odtieň, alebo dĺžku, kontaktuje nás. Sme tu pre vás a radi vám pri výbere poradíme, aby ste boli s našimi vláskami spokojní.