mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Žehlička Bio Ionic OnePass black 38mmNaša cena: 164.90 €
Bežná cena: 199.90 €
Ušetríte: 35 €   (17.51 %)
Poštovné ZADARMO + krásny DARČEK ak nakúpite spolu aspoň za 89,90€.

Základné informácie

BioIonic OnePass žehlička

Uzemnite svoje nepoddajné vlasy jediným ťahom!
Iontová žehlička OnePass
je najlepším riešením na rýchlu úpravu každého účesu. Jediným ťahom profesionálne prežehlíte vaše vlasy. Nemusíte tlačiť pri žehlení na žehliace platničky ako pri bežných žehličkách.

"Momentálne najrýchlejšia a najlepšia žehlička na svete!"

Vďaka silikónovým prúžkom „Speed Strips“ umožňuje vyžehlenie vlasov v rekordne krátkom čase. Kombinácia nano-iontových minerálov a infračervenej energie zaručuje hodvábne lesklé a zdravé vlasy bez akéhokoľvek poškodenia. Vlhkosť preniká priamo do vlasového vlákna, čo zaručuje okamžitú hydratáciu.

Iontová žehlička OnePass bude Vašim najlepším priateľom v dnešnej uponáhľanej dobe. Za 10 sekúnd dosiahne teplotu až 200 °C, vďaka čomu sa teší veľkej obľube aj u profesionálnych kaderníkov. Ak si chcete vyrovnať vlasy v rekordne krátkom čase, so žehličkou OnePass sa Vám to zaručene podarí.

Lesklé a dokonale vyžehlené vlasy pôsobia veľmi luxusne. Takýto výsledok dosiahnete so žehličkou OnePass prostredníctvom niekoľkých ťahov. O zdravých, lesklých a vyrovnaných vlasoch už nemusíte iba snívať.

OnePass Iontová žehlička. Vyžehlenie vlasov jedným ťahom bez vysušenia!

Použitie obyčajnej žehličky nadmerne vysúša vlasy, ktoré potom vyzerajú zničene, lámu sa a strácajú svoj lesk.

OnePass iónová žehlička vlasy nezničí, ale hydratuje a regeneruje. Hoci pochádza najmä z prostredia vlasových štúdií, teraz ju môže získať každá žena, ktorej na vlasoch záleží ...

najrýchlejšia žehlička vôbec - silikónové prúžky „Speed Strips“ umožňujú jediným ťahom napnúť a vyžehliť aj tie najsilnejšie a vzdorovité vlasy. Hektické ráno s touto žehličkou ľahko zvládnete, lebo sa dokáže zahriať do 10 sekúnd až na 200°C.

hydratácia vlasov vďaka iónom - žehliace plochy vyžarujú iónové minerály, ktoré vlasy hydratujú. Z vlasovej žehličky sa tak stáva liečebný nástroj pre suché a lámavé vlasy. Pri pravidelnom používaní vlasy nadobúdajú hodvábne lesklý vzhľad, sú zdravšie a končeky krajšie.

profesionálny výsledok u vás doma - žehličku OnePass používajú vlasoví profesionáli na dosiahnutie špičkového výsledku na počkanie. Keď ju máte doma, kedykoľvek po nej siahnete a urobíte si majstrovský účes. Zároveň vlasy ošetrujete a napomáhate ich regenerácií.

 • "OnePass" v angličtine znamená "Jedným ťahom"
 • Vlastnosti a výhody:
 • Silikonové prúžky „Speed Strips“ pre rychlejšie vyžehlenie a vyšší lesk – při žehlení napínajú vlasy, čo uľahčuje žehlenie veľmi silných a veľmi kučeravých vlasov
 • Okamžité rozohratie žehliacich platní až na 200°C do desať sekúnd a okamžitá regeneracia
 • Žehliace plochy obsahujú Nano-Iontové™ minerály
 • Vysoká úroveň negativních iontov a infračerveného žiarenia pre hodvábne, hladké a zdravé vlasy
 • Päť-sekundové biokeramické ohrievače
 • Vac úrovní ovládánia teploty
 • 3 m dlhý kábel
 • Šířka žehliacej plochy: 38mm

 • Farba: Čierna
 • Šírka žehliacej plochy: 38 mm
 • Nastavenie teploty: od 120 °C do 210 °C
 • Dĺžka otočeného kábla: 3 m
 • Napätie: 220 V
 • Prikon: 35 W

 

Starostlivosť

Žehličku po žehlení vyberte z prúdu a nechajte vychladnúť. Použitím vlhkej handričky, precízne zbavíte žehličku všetkých nečistôt. Dbajte na keramické platničky, aby boli vždy čisté. Kábel omotajte okolo žehličky a odložte na bezpečné miesto. Ošetrenie žehličky nerobte nikdy pod prúdom tečúcej vody.

Doprava

ZÁSIELKU VÁM ODOVZDÁ

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom. Ak vás poštár nezastihne na adrese doručenia, v označenej schránke vám nechá žltý lístok. V najbližšej pobočke Slovenskej pošty si balík so žltým lístkom môžete prevziať. Nezabudnite mať označenu schránku.
 • DHL kuriér. V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.

ČAS DODANIA VAŠEJ ZÁSIELKY

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

CENA POŠTOVNÉHO

Slovenská Pošta 1. Trieda:

 • 2,95€ (za nákup nad 89,90€ poštovné ZDARMA). Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 4,90€ (nie je možné poslať dobierkou)
 • Do ďalších štátov EU = 5,90€ (nie je možné poslať dobierkou)

 DHL kuriér:

 • 3,45€. Dobierka + 0,50€
 • Do Českej Republiky = 5,50€. Dobierka + 1,50€
 • Do ďalších štátov EU = 10,50€ (nie je možné poslať dobierkou)

Garancie

Naším jediným cieľom je, aby ste boli s nákupom spokojný. My vás chceme vidieť usmievať sa! Preto aj náš vzťah s vami bude nadštandardný. A aby sme len nepísali prázdne slová ...

VÝMENA, VRÁTENIE. Zákon nám udáva 7 dní na to, aby sme vám tovar bezdôvodne vymenili, resp. vrátili peniaze. Často krát sa stáva, že do 7 dní náš zákazník nestihne zistiť správnosť svojej kúpi. Preto sme túto lehotu predĺžili rovno na 60 dní od doručenia balíka k vám. A bez obáv, pri výmene, resp. vrátení tovaru sa netvárime ako kyslé uhorky ;).

REKLAMÁCIA. Ak potrebujete tovar reklamovať, pretože ste zistili výrobnú vadu, máte na to 24 mesiacov. Do niekoľkých dní tovar preveríme a ak je reklamácia opodstatnená, okamžite umožníme výmenu, resp. vrátime peniaze. Za niekoľko rokov našej činnosti sa ešte nestalo, aby sme nášmu zákazníkovi ukrivdili!

RIEŠENIE PROBLÉMU. My s našimi zákazníkmi komunikujeme. A to nie len PRED objednaním, ale hlavne PO. Zaujíma nás, či ste spokojná, šťastná s naším tovarom. Ak budete mať akýkoľvek problém, kontaktujte nás a okamžite vám pomôžeme. Pracujeme na našom vzťahu so zákazníkmi. Preto môžeme hrdo prehlásiť, že naše zákazníčky majú ten najlepší servis!

NAŠA CENA. Ceny za ktoré práve nakupujete sú v porovnaní s kvalitou Číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskú databázu zákazníkov v SR, nám umožňuje nakupovať priamo od výrobcov, resp. priamych distribútorov za nízke ceny. Ďalšie naše akcie, poštovné zdarma, darčeky sú už len ďalšími bonusmi pre vás, aby ste dostali maximálny komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Ďakujeme vám za dôveru. S priateľským pozdravom NaničVlasy.sk

1


ObrázokOsobný poradca

„Pripravujeme...“

Napíšte Vašu otázku

CAPTCHA
Ochrana proti nežiadúcim SPAMOM
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Skúsenosti zákazníčok

Vyjadrite sa aj vy. Ohodnoťte alebo napíšte hodnotenie k tomuto produktu.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami