mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Extra husté clip in vlasy REMY

Extra husté clip in vlasy.

Image

To znamená dvojité prešitie,...dva krát toľko vlasov a rovnaký počet klipkov (pukačiek) ako pri štandardnej hustote. V našom prípade tieto sety prestavuju ULTRA objem, hustotu a množstvo vlasových trsov!

Výsledkom pri nasadení tejto extra hustej clip in sady je fantastický objem, ktorý zahustí a predĺži Vaše vlásky.

Ak máš svoje vlásky naozaj husté a chceš, aby si ich prirodzeným elegantným spôsobom predĺžila, tento set je vhodný pre Teba!

Pri svojich hustých vlasoch nemusíš používať dva clip in sety - čo znamená viac vlasových trsov (šírok, pásov) a pukačiek. Vačšie množstvo pásov a pukačiek môžu začať vadiť. Ideálny počet pásov je 8 – 9 kusov na pohodlné a príjemné nosenie. Zvoľ radšej extra hustú sadu, kde je dvojnásobok vlasov a to pri zachovaní ideálneho počtu pásov a pukačiek!

Reakcia na extrá hustý set clip in: "Skoda, ze som sa bala internetoveho nakupu uz skor a sla som do draheho parochnoveho studia! Kvalita uzasna, som velmi spokojna a hlavne na hlave mam ine paco!:) Lutujem, ze som o Vas nevedela skor. Dakujem velmi pekne za perfektne pruzne jednanie a krasne vlasky! Evka, Trenčín."

----------

Hmotnosť clip in sa pohybuje v rozmedzí 130g až 200g, v závislosti od dĺžky clip in príčesku. Sú rozdelené do kategórie podľa jednotlivých dĺžok:

Clip in 35cmImage

Clip in 40cm

Clip in 45cm

Clip in 50cm

Clip in 55cm

Clip in 60cm

Clip in 65cm

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami