Clip in vlasy Rýchlo pás Queen - Novinka

Clip in vlasy Rýchlo pás Queen. Prinášame vám novinku na Slovenskom trhu. Naše nové Clip-in vlasy s označením Queen. Táto sada sa vyznačuje EXTRA HUSTOTOU. Okamžité predĺženie, resp. zahustenie vlasov prostredníctvom jediného pásu s ohromujúcou hustotou až 120g. Jediné svojho druhu, ktoré sme dali vyrobiť pre vás, pretože dobre vieme, že na hustote vlasoch záleží. 100% ľudské vlasy použité v tejto sade zaručia dokonalý a prirodzený výsledok. Zažite neuveriteľné zahustenie alebo predĺženie svojich vlasov vďaka tejto novinke zo sveta predlžovania vlasov. Vybrali sme pre vás 14 najžiadanejších odtieňov v dĺžkach 45cm, 50cm a 55cm. Štruktúra vlasov je rovná. Vlasy môžete žehliť, kulmovať aj farbiť. 

Clip in vlasy Rýchlo pás Queen slúži na predĺženie a zahustenie zadnej časti vlasov a z časti aj bokov. Rýchlu aplikáciu vďaka piatim clip-in sponkám si zamilujete. Dajte svojim vlasom NOVÝ ROZMER.

Prečo označenie Queen? Pretože tento pojem najviac vystihuje hustotu pásu a tiež kvalitu a spracovanie. Nasaďte si korunu krásy, naše Clip-in Queen vlasy.

randomness