Tape-in vlasy na páske

Tape-in vlasy na páske. Metóda tiež známa pod názvom Pu extension, Hair talk, Tape hair, Hair weft, Hair-tape, Tapex. Revolučná metóda v predlžovaní a zahusťovaní vlasov. 100% ľudské vlasy použité na túto metódu zaručia krásne a prirodzené predĺženie vlasov. Štruktúra vlasov - rovná. Táto metóda za zaraďuje do dlhodobejšieho predlžovania vlasov, je veľmi pohodlná, ľahko sa udržiava a čo je hlavné, neničí vaše vlasy. Aplikuje sa jednoducho obojstranným prilepením tzv. sendvičovým spojom na prameň vašich vlasov. Vlasy sú ľudské, preto ich môžete natáčať, žehliť alebo farbiť.

Jedinečná a široká ponuka dĺžok a odtieňov len u nás. Doposiaľ sme mali v ponuke 15 odtieňov Tape-in vlasov. Podarilo sa nám vďaka našej výrobe rozšíriť ponuku o ďalších krásnych 19 NOVÝCH ODTIEŇOV. Teraz si môžete u nás vybrať z jedinečných 36 odtieňov v dĺžkach 40cm, 45cm, 50cm, 55cm a odteraz už aj 60cm a 65cm, ktoré sú tiež našou novinkou. Opäť nové odtiene - pridali sme ďalšie tri NOVÉ odtiene. Najširší výber Tape-in vlasov a odtieňov len u nás. Tape-in sú jednoducho skvelou voľbou pre ženy, ktoré chcú nosiť napojené vlasy dlhšie bez poškodenia svojich vlasov. Tape-in sa ľahko odstraňujú a po odstránení sa dajú opäť použiť, ak sú vlasy stále v dobrej kondícii. Vlasy sa posúvajú v rozmedzí od 5 do 12 týždňov, v závislosti od rýchlosti rastu vlastných vlasov. Viac o samotnej metóde Tape-in pri produkte.

Čoraz viac populárnejšia metóda predlžovania a zahustenia vlasov. Úžasný výsledok po aplikácii s našimi Tape-in vlasmi môžete zažiť aj vy. Ak potrebujete poradiť pri výbere správneho odtieňa, radi vám poradíme :) Využite našu online poradňu Poradíme pri výbere, alebo nás kontaktujte priamo cez náš Facebook, Instagram prípadne WhatsApp (0907157370). Všetky potrebné informácie o našich Tape-in vlasoch sa dočítate priamo pri daných vláskoch (pôvod, životnosť, starostlivosť atď.)