Platba za tovar

 

Spôsob platby si zvolíte pri samotnej objednávke. Máte tieto možnosti:

Platba dobierkou. Štandardná metóda platby a stále obľúbená na Slovensku. Tovar budete hradiť priamo doručovateľovi, ktorý vám balíček prinesie. Váš objednaný tovar vám pošleme na vami zvolenú adresu. Balíček vám doručí Slovenská pošta. 

Ak vás doručovateľ nezastihne na zvolenej adrese, nechá vám oznámenie (žltý lístok - oznámenie o uložení zásielky na pošte) vo vašej schránke. Dôležite je mať označenú schránku.

 

Platobnou kartou. Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako uhradiť sumu okamžite do jednej hodiny v ktorýkoľvek deň. Môžete si vybrať platbu prostredníctvom VISA alebo MAESTRO karty. Opíšete údaje z vašej karty a objednávku potvrdíte. Do niekoľkých minút je tovar zaplatený. Platba kartou je absolútne bezpečná prostredníctvom spoločnosti GoPay.

Obrázok

 

Platba bankovým prevodom. Alebo si vyberiete priamo v objednávke banku s vaším logom. Po potvrdení objednávky vás automaticky presmeruje na webovú stránku banky. Predvyplnia sa vám platobné údaje a po vašom potvrdení je objednávka uhradená do jednej hodiny.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok ObrázokObrázok Obrázok Obrázok

Spolupracujeme so spoločnosťou GoPay, preto vaše peniaze a súkromie v absolútnom bezpečí!

 

Platba, ak posielame balíček do inej krajiny. V tomto prípade je možná len platba vopred prevodom na účet. Po prijatí a potvrdení objednávky na náš email info@nanicvlasy.sk, vám budú zaslané informácie k platbe.

 

Čo poštovné a doprava?

randomness