Čo poštovné a doprava?

OZNAM PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV: 
Spôsob dopravy kuriérom DHL je momentálne nedostupný.

Upozornenie pre objednávky do Českej republiky: Keďže momentálne nemáme v ponuke dodanie kuriérom, tak v prípade objednávky do Českej republiky je nutná platba vopred (v objednávkovom procese zvoľte spôsob platby cez GoPay) na dobierku neposielame. 

Ďakujeme, že ste s nami, Tím NaničVlasy.sk

sposob dopravy
Doprava a poštovné

a) Zásielku vám odovzdá

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom aj sms správou. Balíček bude doručovaný nasledujúci pracovný deň. Ak vás poštár/ka nezastihne na adrese doručenia (netelefonuje pred doručením), v označenej schránke vám nechá žltý lístok. O uložení zásielky na pošte vás tiež budeme informovať emailom aj sms správou, kde bude uvedené podacie číslo zásielky a konkrétna pošta, kde sa vaša zásielka nachádza. Nezabudnite mať označenú schránku. Balíček, ktorý bude oznámený/uložený na pošte, bude na jeho vyzdvihnutie 10 kalendárnych dní. Po uplynutí tejto doby sa nám balíček vráti ako neprevzatá zásielka v odbernej lehote. V prípade, že si objednávku nevyzdvihnete, vašu najbližšiu objednávku vybavíme len v prípade platby za tovar vopred, nie na dobierku. Takto nám vznikajú náklady za tovar a dopravu a predchádzame nevyzdvihnutým zásielkam od zákazníkov, ktorí si tovar objednajú a potom nevyzdvihnú. Informáciu o uložení balíčka na pošte Vám tiež oznámime odoslaním sms správy na číslo, ktoré je uvedené v objendávke.

Sposob dopravy

b) Čas dodania vašej zásielky

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

  c) Cena poštovného 

  Slovenská Pošta 1. Trieda:

  • 2,50€ + Dobierka 0,50€
  • Poštovné ZDARMA za nákup nad 89,90€ + Dobierka 0,50€
  • Poštovné ZDARMA za nákup nad 89,90€ + Platba cez GoPay Dobierka 0€
  •  
  • Do Českej Republiky = len v prípade úhrady za tovar vopred (nie je možné poslať dobierkou). V objednávke zvoľte spôsob platby cez GoPay.
  • Do ďalších štátov EU = individuálne podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty (nie je možné poslať dobierkou)

   

  sposob dopravy worldwide

  Ak máte záujem o náš tovar, je úplne jedno kde sa nachádzate. Vašu objednávku vybavíme a balíček Vám doručíme :) Posielame do všetkých krajín SVETA. Stačí, ak nám napíšete objednávku (uveďte konkrétny produkt, vašu celú adresu) na info@nanicvlay.sk, obratom vám odpovieme. Platba je možná len vopred prevodom na účet (na dobierku do zahraničia neposielame), ktorý vám zašleme s prijatím a potvrdením objednávky. Balíčky posielame Slovenskou poštou a cena poštovného závisí od aktuálneho sadzobníka Slovenskej pošty do danej krajiny. 

  UPOZORNENIE: Ak si objednávate do inej krajiny ako je Slovensko a Česká republika, prosím, kontaktujte nás vopred na náš email info@nanicvlasy.sk, neobjednávajte si cez stránku. 

   Platba za tovar