Čo poštovné a doprava?

OZNAM PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV: 
Spôsob dopravy kuriérom DHL je momentálne nedostupný, z dôvodu zlepšovania kvality našich služieb. Čoskoro však bude tento spôsob dopravy opäť dostupný. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie, ale veríme, že spôsob dopravy pri našom tovare nehrá až takú dôležitú úlohu, ale hlavne kvalita našich produktov :) 

Upozornenie pre objednávky do Českej republiky: Keďže momentálne nemáme v ponuke dodanie kuriérom, tak v prípade objednávky do Českej republiky je nutná platba vopred (v objednávkovom procese zvoľte spôsob platby cez GoPay) na dobierku neposielame. 

Ďakujeme, že ste s nami, Tím NaničVlasy.sk

sposob dopravy
Doprava a poštovné

a) Zásielku vám odovzdá

 • Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom aj sms správou. Balíček bude doručovaný nasledujúci pracovný deň. Ak vás poštár/ka nezastihne na adrese doručenia (netelefonuje pred doručením), v označenej schránke vám nechá žltý lístok. O uložení zásielky na pošte vás tiež budeme informovať emailom aj sms správou, kde bude uvedené podacie číslo zásielky a konkrétna pošta, kde sa vaša zásielka nachádza. Nezabudnite mať označenú schránku. Balíček, ktorý bude oznámený/uložený na pošte, bude na jeho vyzdvihnutie 7 kalendárnych dní. Po uplynutí tejto doby sa nám balíček vráti ako neprevzatá zásielka v odbernej lehote. V prípade, že si objednávku nevyzdvihnete, vašu najbližšiu objednávku vybavíme len v prípade platby za tovar vopred, nie na dobierku. Takto nám vznikajú náklady za tovar a dopravu a predchádzame nevyzdvihnutým zásielkam od zákazníkov, ktorí si tovar objednajú a potom nevyzdvihnú.

Sposob dopravy

 • DHL kuriér. - DOČASNE NEDOSTUPNÉ V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia. NOVINKA / SOBOTNÉ DORUČENIE: Tovar k Vám môže doraziť už aj v sobotu! Za SOBOTNÉ DORUČENIE nie sú žiadne ďalšie poplatky.

Sposob dopravy DHL Parel

b) Čas dodania vašej zásielky

 • Ak je tovar na našom sklade zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 1-3 pracovných dní.
 • Ak tovar nie je na sklade, objednávame ho z externého skladu. V tomto prípade  zásielku obdržíte od 5 do 10 pracovných dní.

Predpokladaná doba dodania by nemala nikdy presiahnuť 10 pracovných dní. Vo väčšine prípadov je to však oveľa skôr. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo mobil O2: 0907 157 370.

  c) Cena poštovného 

  Slovenská Pošta 1. Trieda:

  • 2,50€ + Dobierka 0,50€
  • Poštovné ZDARMA za nákup nad 89,90€ + Dobierka 0,50€
  • Poštovné ZDARMA za nákup nad 89,90€ + Platba cez GoPay Dobierka 0€
  •  
  • Do Českej Republiky = len v prípade úhrady za tovar vopred (nie je možné poslať dobierkou). V objednávke zvoľte spôsob platby cez GoPay.
  • Do ďalších štátov EU = individuálne podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty (nie je možné poslať dobierkou)

   DHL kuriér: DOČASNE NEDOSTUPNÉ

  • 3,95€ + Dobierka 0,50€
  • 0€ Za nákup nad 89,90€ + Dobierka 0,50€
  • 0€ Za nákup nad 89,90€ + Platba cez GoPay - Dobierka 0€
  • Do Českej Republiky = 5,50€. Dobierka + 1,50€
  • Do ďalších štátov EU = podľa aktuálneho cenníka (nie je možné poslať dobierkou)

  sposob dopravy worldwide

  Ak máte záujem o náš tovar, je úplne jedno kde sa nachádzate. Vašu objednávku vybavíme a balíček Vám doručíme :) Posielame do všetkých krajín SVETA. Stačí, ak nám napíšete objednávku (uveďte konkrétny produkt, vašu celú adresu) na info@nanicvlay.sk, obratom vám odpovieme. Platba je možná len vopred prevodom na účet (na dobierku do zahraničia neposielame), ktorý vám zašleme s prijatím a potvrdením objednávky. Balíčky posielame Slovenskou poštou a cena poštovného závisí od aktuálneho sadzobníka Slovenskej pošty do danej krajiny. 

  UPOZORNENIE: Ak si objednávate do inej krajiny ako je Slovensko a Česká republika, prosím, kontaktujte nás vopred na náš email info@nanicvlasy.sk, neobjednávajte si cez stránku. 

   Platba za tovar