Kontakt na nás

Kto sme?

Ahojte :). Keď sa z vášne stáva práca, ktorá vás napĺňa, tak to na 100% funguje :). Našou vášňou je hľadanie nových účinných možnosti, ako dosiahnuť úžasný výsledok v podobe krásnych a hustých vlasov. Naším poslaním je rozdávať ÚSMEV. Myslím, že táto veta vyjadruje celú filozofiu NaničVlasy.sk.

 

 

Zákaznícky servis

 

Simona Hrubovčáková, majiteľ, osobný odborný poradca
email: info@nanicvlasy.sk,
Tel. kontakt: +421 907 157 370.

Som Simona a po niekoľkých rokoch venovaných starostlivosti o naše vlasy ma už nezaskočí nič :). Stala som sa odborným poradcom pre mojich obchodných klientov, kaderníctva a naše zákazníčky na www.nanicvlasy.sk (je vás už viac ako 50 000!). Denne vám radím ohľadom výberu toho správneho produktu poradíme vám pri výbere.

Riešim objednávkový proces a kladiem dôraz na starostlivosť o vás aj po vašom nákupe. Denne počas celého obdobia kým budete využívať naše produkty. Zákazníčky NaničVlasy.sk majú ten najlepší profesionálny a odborný servis.

Michal Hrubovčák, obchodný manažér 
email: michal.hrubovcak@nanicvlasy.sk
Tel. kontakt: +421 948 078 333

Ak nás potrebujete kontaktovať ohľadom akejkoľvek spolupráce, reklamy, marketingu, našich produktov som Vám k dispozícii :)

Lenka Šamajová, Inšpirácia, návody, videá, blog
email: info@nanicvlasy.sk 

Dokonalé vlasy sú snom každej ženy. S mojimi návodmi si ich môžete užívať naplno, vytvárať krásne štýly a účesy v priebehu niekoľkých okamihov. Naučím Vás starať sa o ne a vyťažiť maximum pre krásny a upravený vzhľad. 

 

 

 

Kontakt firmy

Názov firmy: Thane s.r.o., IČO: 52956857, Zodpovedné osoby: Simona Hrubovčáková (0907 157 370), Michal Hrubovčák (0948 078 333)
Adresa kancelárie (korešpondenčná adresa): Thane s.r.o., Štúrova 283/73, 059 21 Svit (pri Poprade)

randomness