Kontakt na nás

Kto sme?

Ahojte :). Keď sa z vášne stáva práca, ktorá vás napĺňa, tak to na 100% funguje :). Našou vášňou je hľadanie nových účinných možnosti, ako dosiahnuť úžasný výsledok v podobe krásnych a hustých vlasov. Naším poslaním je rozdávať ÚSMEV. Myslím, že táto veta vyjadruje celú filozofiu NaničVlasy.sk.

 

Zákaznícky servis

 

Kontak sef

Simona Hrubovčáková, osobný odborný poradca info@nanicvlasy.sk, +421 907 157 370.

Som Simona a po niekoľkých rokoch venovaných starostlivosti o naše vlasy ma už nezaskočí nič :). Stala som sa odborným poradcom pre mojich obchodných klientov, kaderníctva a naše zákazníčky na www.nanicvlasy.sk (je vás už viac ako 50 000!). Denne vám radím ohľadom výberu toho správneho produktu poradíme vám pri výbere.

Riešim objednávkový proces a kladiem dôraz na starostlivosť o vás aj po vašom nákupe. Denne počas celého obdobia kým budete využívať naše produkty. Zákazníčky NaničVlasy.sk majú ten najlepší profesionálny a odborný servis.

Obrázok

Michal Hrubovčák, obchodný manažér 
michal.hrubovcak@nanicvlasy.sk +421 948 078 333

Ak nás potrebujete kontaktovať ohľadom objednávok, spolupráce, prápadne otázok nášho sortimentu napíšte mi alebo zavolajte, som Vám k dispozícii.

Obrázok

Dominika Surovčíková, Lady Hair 

Zaujímam sa o rôzne tipy, triky, návody, týkajúce sa účesov, strihov a starostlivosti o vlasy. Verím, že vlasy sú nielen koruna krásy, ale
prostredníctvom účesu môžete taktiež vyjadriť kto ste, ukázať svoju osobnosť jednoducho, výrazne a bez slov.

Môžete ma vidieť vo videách na stránke pri produktoch, na facebooku nanicvlasy.sk a taktiež píšem zaujímavé články na rôzne vlasové témy :) Čítajte náš BLOG a dozviete sa viac! :) 

Bellissima

Janka Garanová, Salón krásy Bellissima

V spolupráci s vynikájúcou kaderníčkou Jankou sa môžete s našimi Clip-in vlasmi stretnúť v jej salóne krásny Bellisima. U nás si môžete objednať a ak potrebujete vyčarovať krásny účes s Clip-in vlasmi, Janka sa o to postará. Dlhoročná spolupráca, profesionálny prístup, krásne prostredie, to všetko na vás čaká v salóne Bellissima.

Salón krásny Bellissima môžete navštíviť na ulici Novomeského 4740 v Poprade. Radi by ste ju kontaktovali? Choďte na jej web alebo facebook.

 

Kontakt firmy

Názov firmy: DeLuxe Product s.r.o., IČO: 46322329, IČ DPH: SK2023330111. Zodpovedné osoby: Simona Hrubovčáková (0907 157 370), Michal Hrubovčák (0948 078 333)
Adresa kancelárie (korešpondenčná adresa): DeLuxe Product s.r.o., Business Center Poprad, Karpatská 3256/15, Poprad 058 01, Mob. 0907 157 370

randomness