I-Tip Micro ring/Eurolok

I-Tip Queen ľudské vlasy  zo 100% ľudských vlasov (REMY) najvyššej kvality a spracovania. Ide o profesionálnu trvalú metódu predĺženia a zahustenia vlasov. I-Tip ľudské vlasy sú zakončené pre konečnú aplikáciu so spojom Micro ring alebo Eurolok

Predĺženie a zahustenie vlasov pomocou našich I-Tip Queen - Skvelá cena a TOP kvalita.

Použité 100% ľudské vlasy vám zaručia dokonalý a hlavne prirodzený výsledok. Vlasy môžete žehliť, natáčať aj farbiť. Pridajte svojim vlasom nový rozmer vďaka našim kvalitným vlasom za najlepšie ceny. Životnosť týchto vlasov je 3-6 mesiacov.

I-Tip ľudské vlasy sú perfektnou voľbou, ak hľadáte trvalý spôsob predĺženia vlasov. Je už len na vás, aké ukončenie si vyberiete. Balenie neobsahuje spoje Micro ring a Eurolok.

V našej ponuke si vyberiete z 15 najžiadanejších odtieňov. Jedna I-Tip Queen sada obsahuje 50 prameňov (každý prameň v hmotnosti 1g) a v dĺžkach 45cm, 50cm a naša NOVINKA dĺžka 55cm

Ak máte kaderníctvo/salón kde sa venujete napájaniu vlasov metódou Micro-ring/Eurolok vyskúšajte naše vlasy I-Tip Queen. Získajte si nových zákazníkov vďaka našim vlasom. Kvalita našich vlasov zaručí spokojné zákazníčky, ktoré sa ku vám stále vrátia. 10 rokov na trhu v salónoch po celom Slovensku.

Umývanie: 
Odporúčame jemný detský šampón, bez akýkoľvek pridaných chemických látok. Taktiež následne naniesť masku (kondicionér). Prípadne použiť kozmetiku na príčesky. Po umytí sa vlásky jemne zvlnia. Potom odporúčame prežehliť s použitím tepelnej ochrany. 

Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás.