I-Tip Micro ring/Eurolok

I-Tip ľudské vlasy zo 100% ľudských vlasov (REMY) najvyššej kvality a spracovania. Ide o profesionálnu trvalú metódu predĺženia aj zahustenia vlasov.

I-Tip ľudské vlasy sú zakončené kvalitným keratínom, vhodné pre konečnú aplikáciu so spojom Miro ring alebo Eurolok. Použité 100% ľudské vlasy vám zaručia dokonalý a hlavne prirodzený výsledok. Vlasy môžete žehliť, natáčať aj farbiť. Pridajte svojim vlasom nový rozmer vďaka našim kvalitným vlasom za najlepšie ceny. Životnosť týchto vlasov je 3-6 mesiacov.

I-Tip ľudské vlasy sú perfektnou voľbou, ak hľadáte trvalý spôsob predĺženia vlasov. Je už len na vás, aké ukončenie si vyberiete. Balenie neobsahuje spoje Micro ring a Eurolok.

V našej ponuke si vyberiete z 11 najpredávanejších odtieňov. Jedna I-Tip sada obsahuje 50 prameňov (každý prameň v hmotnosti 1g) a v dĺžkach 30, 45, 50, a 55cm. Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás.

I-Tip-100%-Ludske-vlasy-predlzovanie-vlasov
randomness