Vzorkovník vlasov

Výber správneho odtieňa

Výber správneho odtieňa je veľmi dôležitý. Sme tu pre vás a pri výbere správneho odtieňa vám radi poradíme. Reálne fotky alebo videá všetkých odtieňov, ktoré vám pošleme počas poradenstva vás nasmerujú, ktorý odtieň bude pre vás ten pravý.

V našej ponuke nájdete viac ako 40 odtieňov vlasov. Máme najširšiu a jedinečnú ponuku odtieňov vďaka našej výrobe. Preto naše odtiene nie je možné zakúpiť v inom internetovom či kamennom obchode. 

Najlepšie čo môžete pred kúpou vlasov z našej ponuky urobiť, ak si nie ste s výberom istá je poradiť sa s nami. Záleží nám na tom, aby vám naše vlásky naozaj ,,sadli ako uliate,, a tým urobili obrovskú radosť. Na 99% budete s naším poradenstvom spokojná.

Ak sa budete riadiť pravidlami správneho výberu odtieňa, predídeme tiež zbytočnej výmene alebo vráteniu tovaru.

Tip: Na výbere správneho odtieňa si dajte záležať a v prípade, že si neviete vybrať, stačí ak nám pošlete Vašu aktuálnu foto vlasov, rozpustených, fotených na dennom svetle a s výberom správneho odtieňa vám radi poradíme. 

Aby ste si vybrali odtieň správne, vyvarujte sa týmto chybám:

  • Nikdy nevyberajte odtieň u dvoch predajcov na základe rovnakého označenia odtieňa 

Príklad: Kupovali ste vlasy s odtieňom #2 Tmavohnedá. V našom obchode pri označení odtieňa #2 Tmavohnedá je odtieň úplne iný. Prečo je to tak? Je to tým, že každý predajca má svojho dodávateľa, prípadne výrobu a označenie si dáva podľa seba. U nás tento odtieň môže byť #6 Strednehnedá, ktorý vám sadne dokonalo a iný predajca, ho má pod označením #2 Tmavohnedá. 

  • Nevyberajte si odtieň na základe toho, že sa vám páči, pričom je zjavné, že odtieň vašich vlasov je odlišný. 

FARBENIE VLASOV DO POŽADOVANÉHO ODTIEŇA:
Je úplne prirodzené, že pri výbere vláskov nemusíte nájsť identický odtieň k Vašim vlasov. Veď v ponuke máme skoro 50 odtieňov a nám ženám hrajú tisícky odtieňov vo vlasoch. V tomto prípade sa vyberá najbližší odtieň k vašim vlasov. Je to preto, pretože po aplikácií sa naše vlásky zmiešajú s vašimi a vznikne úplne prirodzený nádherný melír.

Je tu však aj ďalšia možnosť. Keďže vlasy z našej ponuky sú 100% spracované ľudské vlasy, vždy si ich môžete prispôsobiť farbením a tónovaním do požadovaného odtieňa.  Platí to pri farbení zo svetlejšieho odtieňa na tmavší. 

Jedinečný výber odtieňov clip in vlasov len na NaničVlasy.sk