mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Blog

Syndikovať obsah

5 tipov proti štiepeniu končekov

Obrázok

5 tipov proti štiepeniu končekov
Máte problém so štiepením končekov vlasov? My vám pomôžeme. Máme pre vás 5 tipov ako tomuto problému zabrániť, aby vaše vlasy ostali zdravé.

Starostlivosť o Clip-in vlásky.

Obrázok

Clip-in ľudské vlasy – tipy a triky.

Bez ohľadu na to pre aký druh clip-in vláskov sa rozhodneš, mala by si ich vždy s láskou ošetrovať. Clip-in vlasy na rozdiel od tvojich vlastných nie sú pokožkou zásobované potrebnými živinami a preto je ich kvalita a trvanlivosť závislá aj na dodatočnom ošetrení.

10 dôvodov prečo sú clip-in vlasy TOP metódou predlžovania vlasov.

Obrázok

Informácie a zaujímavosti o clip - in vlasoch

Dnešný článok bude také krátke zhrnutie toho, čo vlastne clip - in vlasy sú, na čo sú dobré a hlavne prečo ich použiť. Pár jednoduchých otázok, na ktoré vám dáme pár jednoduchých odpovedí. Tak poďme na to :-)

Vlasové oleje - SOS pre suché vlasy

Obrázok

Vlasové oleje - SOS pre suché vlasy

Oleje sú pre mňa nepostrádateľné. Čo sa týka starostlivosti o telo, pleť a v neposlednom rade - o vlasy! Práve s olejmi bojujem proti suchým koncom a darí sa mi to (pokiaľ narazím na ten správny, že áno).

KARDASHIAN beauty - krém a olej z čiernych semien

Obrázok


KARDASHIAN beauty - krém a olej z čiernych semien

Vždy ma fascinuje skúšať novú (vlasovú) kozmetiku. Nové konzistencie, vône a vlastne všetko :-) Musím napísať, že práve pri tejto Kardashian rade som ostala nadšená už len po otvorení a ovoňaní prvého výrobku.

Plesová sezóna a účesy

Obrázok

Plesová sezóna a účesy

Plesová sezóna sa začala a my ženy sa na ňu chceme adekvátne pripraviť. Okrem šiat a doplnkov je jednoznačne dôležitý účes. Nad účesom uvažujeme tak, aby ladil k makeupu a hlavne k šatám. Chceme byť krásne upravené, elegantné a zase raz nezabudnuteľné.

Nový trend vo farbení vlasov: Sivé vlasy!Nový trend vo farbení vlasov: Sivé vlasy!

Ak ste si už všimli na ulici mladšie slečny so sivými vlasmi, tak nie, nezdalo sa vám to. Ide o nový trend vo farbení vlasov, kedy sa mladé ženy farbia na sivo alá “GrannyHair”, alebo ako babičkine vlasy. Doteraz bolo zvykom, že si ženy väčšinou šedivé vlasy prefarbovali len preto, aby ich zakryli. Dnes už je všetko inak. A prečo nie?

Zimná starostlivosť o vlasy

Obrázok

Zimná starostlivosť o vlasy

Dnešná téma bude jednoduchá a v podstate si zhrnieme pár rád a tipov z predošlých článkov, kde sme sa napr. venovali AJ suchým vlasom.

Prečo spomíname práve tie? Pretože v zime naše vlasy dostávajú zabrať - príchod zo zimy do tepla (a naopak), rýchle umytie vlasov, vysušenie horúcim vzduchom z fénu a následne vonkajšie mrazy... To a ešte veľa iných "nástrah" čaká na svoju príležitosť, aby naše vlasy vyzerali tak ako nechceme.

Očarujúca na Silvestra

Obrázok

Očarujúca na Silvestra - dokonalý účes.

Blíži sa očakávaná silvestrovská noc a my ženy chceme vyzerať očarujúco. Či už robíte večierok u seba doma, alebo ste pozvaná k priateľom, na párty, či trávite tento večer romanticky vo dvojici - spravte si pre seba čas! Je to posledný deň v roku a tak ho oslávte vo veľkom štýle ;) Máme pre vás tipy na naozaj jednoduché účesy, ktoré vytvoríte za pár minút a nepotrebujete na ne kaderníka.

Žehlenie vlasov. Áno, či nie?!

Obrázok

Žehlenie vlasov. Áno, či nie?!

Povieme si, ako ochrániť vlasy pred horúcou plochou zo žehličky a ako vybrať toho správneho spoločníka na úpravu vašich vláskov ;-) Áno, aj na tom záleží!

Samozrejme väčšinou sa dočítate aký zlý vplyv má žehlenie na nǎse vlasy, že sa tým lámu, sú suché a pod. My vám dnes napíšeme pár rád ako sa tejto činnosti nemusíte vzdať, ochránite vlasy a tie ostanú zdravé a lesklé. Chcete?

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami