mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Blog

Syndikovať obsah

V Čom Sú CLIP-IN Vlasy Výnimočné?

Obrázok
Ako urobiť zmenu pomocou Clip-in vláskov?

Radi by ste vyskúšali niečo nové? Teraz je ten správny čas, kedy môžete zmeniť svoj image v priebehu 5 minút. Doslova 5 minút prinesie OKAMŽITÝ VÝSLEDOK v podobe predĺženia resp. zahustenia vašich vláskov. Ak sa neviete rozhodnúť, toto by ste o nich mali vedieť:

Tip na skvelý produkt: Tangle Teezer

Obrázok

Tip na skvelý produkt: Tangle Teezer

Tangle Teezer nie je skvelá kefa len na dlhé vlasy. Prezradíme vám, prečo by Tangle Teezer namal chýbať v žiadnej kúpelni.

Tip na skvelý produkt: Invisibobble

Obrázok

Tip na skvelý produkt: Invisibobble

Je úplne jedno či ide o cop, drdol, alebo inak zopnuté vlasy, dobrá gumička do vlasov je pri mnohých účesoch mimoriadne dôležitá. 
Náš tip pre vás: Invisibobble

5 tipov proti štiepeniu končekov

Obrázok

5 tipov proti štiepeniu končekov
Máte problém so štiepením končekov vlasov? My vám pomôžeme. Máme pre vás 5 tipov ako tomuto problému zabrániť, aby vaše vlasy ostali zdravé.

Starostlivosť o Clip-in vlásky.

Obrázok

Clip-in ľudské vlasy – tipy a triky.

Bez ohľadu na to pre aký druh clip-in vláskov sa rozhodneš, mala by si ich vždy s láskou ošetrovať. Clip-in vlasy na rozdiel od tvojich vlastných nie sú pokožkou zásobované potrebnými živinami a preto je ich kvalita a trvanlivosť závislá aj na dodatočnom ošetrení.

10 dôvodov prečo sú clip-in vlasy TOP metódou predlžovania vlasov.

Obrázok

Informácie a zaujímavosti o clip - in vlasoch

Dnešný článok bude také krátke zhrnutie toho, čo vlastne clip - in vlasy sú, na čo sú dobré a hlavne prečo ich použiť. Pár jednoduchých otázok, na ktoré vám dáme pár jednoduchých odpovedí. Tak poďme na to :-)

Vlasové oleje - SOS pre suché vlasy

Obrázok

Vlasové oleje - SOS pre suché vlasy

Oleje sú pre mňa nepostrádateľné. Čo sa týka starostlivosti o telo, pleť a v neposlednom rade - o vlasy! Práve s olejmi bojujem proti suchým koncom a darí sa mi to (pokiaľ narazím na ten správny, že áno).

KARDASHIAN beauty - krém a olej z čiernych semien

Obrázok


KARDASHIAN beauty - krém a olej z čiernych semien

Vždy ma fascinuje skúšať novú (vlasovú) kozmetiku. Nové konzistencie, vône a vlastne všetko :-) Musím napísať, že práve pri tejto Kardashian rade som ostala nadšená už len po otvorení a ovoňaní prvého výrobku.

Plesová sezóna a účesy

Obrázok

Plesová sezóna a účesy

Plesová sezóna sa začala a my ženy sa na ňu chceme adekvátne pripraviť. Okrem šiat a doplnkov je jednoznačne dôležitý účes. Nad účesom uvažujeme tak, aby ladil k makeupu a hlavne k šatám. Chceme byť krásne upravené, elegantné a zase raz nezabudnuteľné.

Nový trend vo farbení vlasov: Sivé vlasy!Nový trend vo farbení vlasov: Sivé vlasy!

Ak ste si už všimli na ulici mladšie slečny so sivými vlasmi, tak nie, nezdalo sa vám to. Ide o nový trend vo farbení vlasov, kedy sa mladé ženy farbia na sivo alá “GrannyHair”, alebo ako babičkine vlasy. Doteraz bolo zvykom, že si ženy väčšinou šedivé vlasy prefarbovali len preto, aby ich zakryli. Dnes už je všetko inak. A prečo nie?

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami