mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Clip-in Cop na štipci

Clip-in Cop na štipci. Nevieme si predstaviť rýchlejšiu zmenu vášho vzhľadu ako prostredníctvom Copu na štipci. Štipec si upevníte na vašom copíku. Po krátkej úprave vlasov sa môžete vybrať do ulíc. Okamžitý výsledok! Výsledok je úžasný. Použitý ľudský vlas dokonale kopíruje prirodzené chovanie vašich vlasov. Rýchla aplikácia, skutočne príjemné nosenie a okamžitá zmena vášho vzhľadu.

Cop na štipci je šitý z indických vlasov, ktoré sa najviac podobajú štruktúre európskym. Sú však podstatne lacnejšie ako originál európske vlasy. Ide o veľmi kvalitný vlas, ktorý sa používa na tých najkvalitnejších príčeskoch a parochní. Práve kvôli skvelej kvalite a veľmi dobrej cene.

NOVINKA: Teraz si môžete vybrať aj EXTRA hustotu Copu na štipci. Už priamo pri konkrétnom produkte si nájdete ďalšie informácie a možnosť voľby. Najhustejšie copy z ľudských vlasov na svete!

Obrázok

Obrázok

Posledné skúsenosti našich zákazníkov

5
Cop na štipci, odtieň #1B, 50cm-Dida
Dida

Cop dorazil v poriadku a vsetko co ste pisali sa splnilo. Rychla aplikacia, kvalitne vlasky, uplne ma to zmenilo. Najprv som si nebola ista ci mi to pristane, ale okolie chvali :), takze som spokojna :). A samozrejme chvalim aj skvele sluzby a komunikaciu a web stranku. Ste jedny naj na internete. S pozdravom Dida

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami