mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Predlžovanie vlasov

Väčšina z nás by chcela dlhé, husté a zdravé vlasy, však? Bohužiaľ nie všetkým nadelila príroda toľko šťastia. My môžeme robiť čokoľvek, ale naše vlásky nebudú nikdy také krásne a zdravé ako to vidíme v reklamách na Head & Shoulders.

Významné osobnosti sveta, televízne hviezdy sa prezentujú v dokonalých vlasoch. Pretože všetky úspešne ženy si uvedomujú, že krásne a zdravé vlasy tvoria ich osobnosť.

Dnes môžeme povedať, že 90% žien, tých žien, ktoré vo svete musia dokonale prezentovať samú seba si predlžuje svoje vlasy. Predlžovanie vlasov sa stalo fenomén, ktorý veľmi výrazným spôsobom zmenil vzhľad mnohých žien. To čo nedokázala príroda, dokázala technika. A výsledok sú dokonalé, zdravé, krásne vlasy!

Existuje mnoho rôznych metód predlžovania vlasov. Trvalé predlžovanie vlasov, ktoré nesie so sebou aj isté riziká. Alebo príčesky, ktoré nie vždy vyzerajú prirodzene. Avšak nástup metódy CLIP-IN spôsobil vo svete prevrat.

 

Krásna inšpirácia od Michaely. Použité vlásky Clip-in Štandard, 45cm, odtieň #60. Miška nám napísala aj svoju CLIP-IN STORY (1/November)

Obrázok

------------------------

Kvalitné predlžovanie vlasov prestal byť len módny výstrelok pre majetných. Dnes už je dostupné pre kohokoľvek! Prostredníctvom metódy CLIP-IN sa môže pýšiť dlhými, hustým a zdravými vlasmi každá jedna z nás. A to veľmi jednoduchým a finančne nenáročným spôsobom.

 

Veľmi pekné a inšpiratívne fotografie našej zákazníčky. Použité vlásky Clip-in Deluxe, 45cm, odtieň #1B.

Obrázok

 

Clip in Extra husté, 55cm, odtieň #60 (veľmi krásna ukážka Clip in premeny od zákazničky Miriam). Miriam nám poslala aj svoju referenciu. Ďakujeme!

Obrázok

 

------------------------

VIAC FOTO TU

 

Aplikácia CLIP-IN vlasov trvá 5 minút v pohodlí domova. Vlásky sú 100% ľudské a čo je podstatné, po nasadení pôsobia absolútne prirodzene. Dôležité! Vlasový špecialisti odporúčajú po každom trvalom predĺžení nechať svoje vlasy oddýchnuť a použiť práve túto bezpečnú metódu CLIP-IN.

 

Komentáre

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.

Viac informácií o možnostiach formátovania

CAPTCHA
Ochrana proti nežiadúcim SPAMOM
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami