5 jednoduchých účesov z Clip-in vlasov

Obrázok

Dlhé vlasy sú niečo, o čom sníva každá žena. Avšak častokrát, keď ich už máme, nevieme čo s nimi. Každodenné povinnosti nás častokrát okrádajú o čas a my sa uchýlime k tým jednoduchším vlasovým variantám- necháme vlasy rozpustené alebo ich dáme narýchlo do konského chvosta. Toto je však veľká chyba.

Svoj vzhľad môžeme zmeniť prostou zmenou účesu. Ak chcete byť každý deň iná a jedinečná, čas už nie je prekážkou! Našli sme pre vás 5 úžasných účesov, ktoré zmenia vás vzhľad a zaberú vám len pár minút.

1.
Obrázok

Použitie Clip-In Premium (v štandardnej hustote) 50cm
Vezmite si stredne tenký prameň vlasov z každej strany a začni ich obtáčať. Následne obi dva pramene pripevnite v strede hlavy. Jednotlivé pramene vlasov medzi sebou prepleťte ako vianočku a zopnite sponkou. 

2.

Obrázok
Použitie Clip-In Premium Plus (v Extra hustote) 45cm
Rozdeľte si vlasy na tri časti. Z prvej časti (najvrchnejšej) spravte konský chvost. Vlasy rozdeľte na polovicu aby sa medzi nimi vytvorila „diera“. Prevlečte vlasy cez dieru a postup opakujte s druhou časťou. Tretiu časť nechajte voľnú.

3.
Obrázok

Použitie Clip-In Premium (v štandardnej hustote) 60cm
Zoberte si vlasy na vrchu hlavy a urobte prvý drdol. Potom vezmite malú časť vlasov pod ním a spravte druhý drdol. 

4.
Obrázok

Použitie Clip-In Premium (v štandardnej hustote) 60cm
Rozdeľte si vlasy na dve sekcie- jednu tenšiu, druhú hrubšiu. Z hrubšej časti spravte konský chvost. Tenšiu časť zapleťte a v strede hlavy spojte konským chvostom. Pomocou malých gumičiek si rozdeľte vlasy na tri časti. Každú z častí si „našuchorte“ do považovaného tvaru. 

5.
Obrázok

Použitie Clip-In Premium Plus (v Extra hustote) 50cm
Z polovice vlasov spravte konský chvost. Následne použite vlasovú pomôcku, na ktorú vlásky obtočíte a vytvoríte drdol. Zapleťte si malý vrkoč a tým drdol zafixujte. 

Tadá, jednoduchý účes je na svete! Ak sa rozhodnete vyskúšať nejaký z vyššie uvedených účesov pre dlhé vlásky, podeľte sa o výsledok v komentároch! :)

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.