Vyčarujte si na hlave najkrajšie účesy z Clip-in Ombré!

Obrázok

Ombré je svetový fenomén, ktorý si obľúbila snáď každá žena. Nie všetky sú však ochotné, dať si končeky svojich vlasov odfarbiť chemicky. Predsa len chceme, aby naša koruna krásy vyzerala žiarivo a zdravo čo najdlhšie. Skvelým riešením sú Ombré Clip-in, ktoré zmenia aj šedú myšku na poriadnu divu! 

Pokiaľ túžite po zmene, alebo si nechcete svoje vlasy odfarbovať, Clip-in Ombré vám ponúka skvelú možnosť. Úprava je veľmi jednoduchá a nenáročná. Účesy z Ombré vlasov vyzerajú krásne a dokážu upútať pozornosť za každých okolností. Pozrime sa teda na pár tipov, ako si nastajlovať Ombré vlásky

1.
Obrázok
Jednoduchý a rýchly spôsob úpravy ponúkajú čelenky z umelých vlasov, ktoré zoženiete takmer všade. Vlasy si jemne natočíte a následne pridáte dve zapletané čelenky rozdielnej farby (samozrejme musíte dbať na to, aby farby čeleniek korešpondovali s farbou vašich vlasov), čím podčiarknete celkový ombré efekt.

2.
Obrázok
Vrchnú časť vlasov spolu s ofinou vypnete a vzadu na hlave vytvoríte strapatý drdol. Ombré prechod bude tak vyditeľnejší a výraznejší.

3.
Obrázok
Z každej strany oddelíte prameň vlasov, ktorý mierne stočíte. V strede hlavy vytvoríte zapletaný „rybí cop“ a následne zviažete gumičkou.

4.
Obrázok
Pri copíkoch ostaneme aj v tomto prípade, klasický zapletaný cop je ten najkrajší spôsob ako si nastajlovať Ombré vlasy. Jednotlivé farby tak viacej vyniknú a prechod je jemný a zároveň pútavý.

5.
Obrázok

Nebojte sa kombinácie Ombré a ofiniek, výsledok je skvelý! 

Buďte každý deň iná a jedninečná a my vám s tým z radosťou pomôžeme! Z takýchto krásnych účesov z Ombré clip-in vlasov bude paf celé vaše okolie, pripravte sa, že vašim známym vyrazíte dych :)!

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.