Vyhodnotenie akcie "mením staré CLIP-IN vlásky za nové"

Ahojte, tak a máme tu pondelok 11. 04. 2011 a my môžeme vyhodnocovať úspešnosť akcie "mením staré CLIP-IN vlásky za nové". Od pondelka 04. 04. 2011 ste mali možnosť sa zapojiť do našej súťaže a nakupovať na našej webovej stránke o 7 EUR lacnejšie. Potrebných však bolo minimálne 10 zrealizovaných objednávok v priebehu 7 dní.

Bohužiaľ aj napriek tomu, že pod textom „meníme staré CLIP-IN vlásky za nové“ svieti 10-palčekov hore, 10 objednávok zrealizovaných nebolo. Chýbalo nám skutočne málo aby sme mohli našim fanúšikom poskytnúť zľavu vo výške 7 EUR.

Ale ..., keďže mám v tejto záležitosti dosť veľké slovo a rozdiel medzi požadovanými a zrealizovanými objednávkami bol skutočne tesný, rozhodli sme sa, že akciu vyhodnotíme ako úspešnú! :) Takže v priebehu dnešného dňa budem kontaktovať všetkých záujemcov o CLIP-IN vlásky, ktorý splnili podmienky a zúčastnili sa akcie. Ešte dnes obdržia na email všetky potrebne údaje na dokončenie zrealizovanej objednávky. Ďakujem všetkým za priazeň a všetkým fanúšikom, želám príjemný týždeň! :)

randomness