Predlžovanie vlasov

Všetko o Clip-in vlasoch

Obrázok

Naše Clip-in vlasy a úžasná premena, ktorá stojí za to.

Potrebujete predĺžiť vlásky o pár alebo o viac centimetrov? Potrebujete zahustiť svoje vlásky, aby ste mali bohatý objem? Potrebujete predĺžiť alebo zahustiť svoj cop alebo len zadnú časť vlasov? Prípadne ofinku? S Clip-in vlasmi môžete dosiahnuť čokoľvek. Preto máme na výber rôzne sady, s ktorými docielite naozaj úžasný prirodzený výsledok

Clip-in vlasy a celebrity

Obrázok
Celebrity a ich tajomstvo krásnych vlasov: Ktoré z nich používajú clip-in príčesky?

Pri pohľade na niektoré celebrity máme pocit, že oni sa určite museli narodiť pod šťastnejšou hviezdou ako my. Krásny úsmev, dokonalá postava a oh, tie vlasy.. vlasy sú neskutočné. Pri lepšom pozorovaní si však môžeme všimnúť, že slávne osobnosti majú na jednom vystúpení krátke vlasy, no o týždeň na druhom- dlhé. Ako je to možné?

Trvalé predĺženie alebo Clip-in?

Obrázok

Trvalé predĺženie alebo Clip-in?

Predlžovanie vlasov je v dnešnom svete takpovediac samozrejmosťou. Množstvo žien po celom svete si svoje vlasy necháva predĺžiť, zahustiť alebo aspoň nad tým uvažuje. Tie, ktoré už predĺženie vlasov skúsili, je jedno či trvalé alebo Clip In, vedia aký je rozdiel. Ale čo tie ktoré sa ešte nerozhodli? Dnes vám prinášame pár postrehov, ktoré by vám mali toto rozhodovanie uľahčiť.

randomness