Predlžovanie vlasov

Aké sú naše vlasy Clip in Premium a Premium Plus ?

Ak ešte stále váhate, či Clip in vlasy Premium, alebo Clip in vlasy Premium Plus sú pravé pre Vás, možno Vám v rozhodovaní pomôže nasledujúci článok. Väčšinu vecí pri kúpe najradšej vidíme na vlastné oči, prípadne si produkty obzeráme v rukách. Pri nákupe cez internet však zákazník tovar uvidí naživo až keď ho dostanete. V tomto článku sa dozviete niečo viac o našich vlasoch a ich kvalite a taktiež Vám priblížime reálny pohľad na naše produkty vo fotografiách.

Všetko o Clip-in vlasoch

Obrázok

Naše Clip-in vlasy a úžasná premena, ktorá stojí za to.

Potrebujete predĺžiť vlásky o pár alebo o viac centimetrov? Potrebujete zahustiť svoje vlásky, aby ste mali bohatý objem? Potrebujete predĺžiť alebo zahustiť svoj cop alebo len zadnú časť vlasov? Prípadne ofinku? S Clip-in vlasmi môžete dosiahnuť čokoľvek. Preto máme na výber rôzne sady, s ktorými docielite naozaj úžasný prirodzený výsledok

Clip-in vlasy a celebrity

Obrázok
Celebrity a ich tajomstvo krásnych vlasov: Ktoré z nich používajú clip-in príčesky?

Pri pohľade na niektoré celebrity máme pocit, že oni sa určite museli narodiť pod šťastnejšou hviezdou ako my. Krásny úsmev, dokonalá postava a oh, tie vlasy.. vlasy sú neskutočné. Pri lepšom pozorovaní si však môžeme všimnúť, že slávne osobnosti majú na jednom vystúpení krátke vlasy, no o týždeň na druhom- dlhé. Ako je to možné?

randomness