Pravidlá HAIR STORY

HAIR STORY môže napísať ktokoľvek z vás a získať 33€

Ahojte! Dostávame od vás veľmi veľa pozitívnych odkazov a hodnotných postrehov z používania naších produktov Čo nás veľmi teší, ďakujeme!  Toto je tá správna energia, ktorá nás posúva dopredu :)

Rozhodli sme sa niektoré z týchto príbehov zverejniť. Ostatným môžu pomôcť pri výbere toho správneho produktu. Preto je tu rubrika v našom blogu s názvom HAIR STORY.

*** Chcem si pozrieť všetky HAIR STORY

.

...............

O čo ide?

Ak ste našou zákazníčkou a obľúbili ste si náš tovar, podeľte sa s nami o vašu skúsenosť, o vašu „STORY“ (príbeh).

Písať môžete o čomkoľvek. Napríklad: Ako Vám náš tovar spríjemnil deň, pomohol vašim vlasom, zachránil spoločenský účes, pozitívne ovplyvnil vaše dôležité stretnutie :). Napíšte nám vašu skúsenosť, váš príbeh, vašu HAIR STORY.

Píšte o akomkoľvek produkte, ktorý ste si zakúpili v našom obchode!

Nezabudnite pridať fotografie, ktoré tento váš príbeh opisujú. Fotografie sú veľmi dôležité kvôli atmosfére príbehu.

Potešíte nás a našich čitateľov vašim príbehom a my na oplátku potešíme vás :). Každý mesiac tá najobľúbenejšia HAIR STORY získa poukaz na nákup v hodnote 33€!

A kto o tom rozhodne? Vašu HAIR STORY budeme zdieľať na našom facebooku Nanicvlasy.sk. Príbeh s najväčším počtom „palčekov“ zvíťazí.

.

...............

Pravidlá:

  1. HAIR STORY musí obsahovať minimálne 10 viet s fotografiami PRED a PO použití Vášho prezentovaného produktu.
  2. Napíšte aký produkt popisujete. Presný názov, alebo odkaz na stránku www.nanicvlasy.sk odkiaľ ste ho kúpili.
  3. Kvalita vašich fotografií by mala byť primeraná prezentácií na internete. (Odporúča sa minimálne 800x600 pixelov). Čím kvalitnejšie tým je hodnota príspevku vyššia.
  4. Autorka „HAIR STORY“ môže publikovať svoj príbeh maximálne raz za 6 mesiacov.
  5. Hlasovanie bude prebiehať na facebook-u Nanicvlasy.sk v priebehu celého mesiaca, kde môžete svoje sympatie vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Páči sa mi to“.
  6. Hlasovanie prebieha vždy do posledného dňa v mesiaci!
  7. Vyhodnotenie súťaže „HAIR STORY“ sa uskutoční vždy do 5. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca na facebook-u: Nanicvlasy.sk.

Zverejnením vašej HAIR STORY zároveň prehlasujete, že:

  • Vlastníte všetky práva na fotografie, ktoré nám zasielate. Súhlasíte s tým, že vaša fotografia môže byť zverejnená na facebooku Nanicvlasy.sk a na stránke www.nanicvlasy.sk a www.nanicvlasy.cz
  • DeLuxe Product s.r.o. (prevádzkovateľ www.nanicvlasy.sk) má právo fotografie s textom nezverejniť bez udania dôvodu. Dôvodom nezverejnenia môže byť aj: nízka kvalita fotografií, neetický obsah, pohoršovanie mena prevádzkovateľa, pokus o komerčnú reklamu.
  • Vyhradzujeme si právo súťaž kedykoľvek zrušiť, alebo upraviť pravidlá súťaže.

 

Tvoja HAIR STORY
randomness